31 березня 2019 року Україна, відповідно, до Конституції України, має обирати нового главу української держави.
“Досьє” пропонує читачам не лише поточну інформацію про заяви потенційних кандидатів у президенти, а й найповнішу інформацію про кандидатів у президенти України. Все, що вас цікавить про учасників виборчих перегонів, ви можете знайти на сторінках нашого інтернет-видання.
На цій сторінці з'являтиметься актуальна інформація щодо виборів та кандидатів
Роман Безсмертний досить довго перебував на других ролях в українській політиці. 15 років він працював в парламенті, був представником президента Леоніда Кучми у Верховній Раді, керував виборчим штабом "Нашої України" і кандидата в президенти Віктора Ющенка.
У 2018 році Безсмертний вирішив розпочати сольну політичну кар'єру, заявивши про своє бажання балотуватися в президенти України.
Юрій Бойко недолюблює Юлію Тимошенко. Оскільки і Юрій Анатолійович і Юлія Володимирівна добре знайомі з ринком газу в Україні, їхні публічні дискусії завжди викликають інтерес. В останні кілька років Тимошенко є затятим опонентом Бойко. Юрій Анатолійович теж не гребує при кожному зручному випадку «попинать» Юлію Володимирівну.
Останній рік Святослав Вакарчук - один фаворитів президентських рейтингів в Україні.
Сам співак каже, що поки не вирішив - йти на вибори чи ні. Утім, схоже, цим не надто переймаються і соціологічні служби, які проводять опитування, і виборців, які незмінно називають Вакарчука кандидатом у президенти, за якого вони готові проголосувати на виборах.
Анатолій Гриценко вже двічі брав участь у президентській кампанії - у 2010-му та 2014 роках. Утім, тоді спроби половника стати третьою силою української політики не увінчалися успіхом.
2019 рік має розставити усі крапки у амбіціях і можливостях лідера “Громадянської позиції”.
Заява Юрія Дерев’янка про балотування у президенти України стала несподіваною. Хоча, як один із лідерів “Руху нових сил” він має дбати не лише про власні амбіцій, а й про перспективи партії на наступних парламентських виборах. Очевидно, нинішній президентський похід Дерев’янка пов’язаний саме із цим.
Доля шоумена та актора Володимира Зеленського у рік його 40-річчя занесла його в українську політику. Роль у телесеріалі “Слуга народу” відкрила йому дорогу до президентського рейтингу. Він, як і Святослав Вакарчук, одні із небагатьох, кому довіряють українці і кого б хотіли бачити у нинішній владі. І не просто у владі, а на найвищій посаді - президента України.
Олег Ляшко — вихованець Блоку Юлії Тимошенко. За десять років перебування в українській політиці Олег Валерійович навчився багато чому у Юлії Володимирівни. Із талановитого учня він перетворився у небезпечного конкурента.
Після перемоги на президентських виборах 2004 року Віктора Ющенка, здавалося, Петро Порошенко стане ледь не другою людиною в державі. Втім, Петро Олексійович, який доклав чимало фізичних і фінансових зусиль для перемоги Віктора Андрійовича, дуже швидко опинився не при державних справах. Спочатку скандальна відставка з посади секретаря Ради національної безпеки в 2005 році, потім - невдала спроба в червні 2006 року сісти в крісло спікера парламенту. Згодом Петро Олексійович ходив в претендентах на посаду глави НБУ. І лише 2014 року йому посміхнулася доля — у першому турі президентських виборів він був обраний президентом України.
Юлія Тимошенко - політик-максималіст. Вона йде до своєї мети, незважаючи ні на що. Юлія Володимирівна намагається прораховувати свої кроки на кілька ходів вперед. Але оскільки в українській політиці звикли грати не за правилами, побудовані Тимошенко комбінації іноді руйнуються. Юлія Володимирівна не впадає у відчай. Вона вміє домагатися поставлених цілей.