Персони

20 Жовтня 2018
Поплавська Марина. 10 фактів із життя
20 жовтня у моторошній ДТП трагічно загинула зірка “Дизель-шоу” Марина Поплавська. Їй було 48 років.

1. Народилася Маріанна Поплавська, яка потім стала Мариною, у 1970 році у місті Новоград-Волинський на Житомирщині. Її прадід - Віцентій Левандовський, був представником польської знаті - польським бароном. 

2. З дитинства мрія стати вчителем. Після школи здійснила свою мрію - вступила до Житомирського державного університету. 

3. По завершенні вузу викладала українську мову і літературу у середній школі № 33 у Житомирі. Там пропрацювала майже 23 роки - до 2017 року.

4. Сценічну славу Марині принесла команда КВН “Дівчата з Житомира”. Разом із командою виступала у вищій лізі КВН у Москві.

5. Лауреат "Голосящого КіВіНа" у Юрмалі 1997 и 2011 років як член команди «Дівчата із Житомира».Після цього керівництво телестудії НТВ запросили її до себе. Тут вона отримує роль ведучої телепередачі “На трьох”.

6. Понад 20 років пропрацювала у Асоціації "КВН України". Була членом журі.

7. На думку Поплавської, щоб стати знаменитим не обов'язково вчитися або народитися талановитим людиною, потрібно просто планомірно прагнути до своєї мрії.


Читайте також: У моторошній ДТП, в якій загинула акторка "Дизель шоу" Марина Поплавська, постраждали Єгор Крутоголов та Яна Глущенко


8. У 2015 році разом з запуском "Дизель Шоу" її запросили на роль однієї з провідних зірок української телепроекту. Саме ролі тещі, дружини і мами стали її візитною карткою, актрису дізналася не тільки вся країна, а й Росія і Білорусь. 

9. Марина сама займалася написанням пісень і жартів.

10. Поплавська була незаміжня, дітей також не було. Утім, у інтервю VIVA акторка зізналася, що у неї є коханий, але він живе не в Україні.

Читайте також: Зірка популярного українського шоу Дизель-шоу загинула в ДТП 

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу