Персони

22 Лютого 2019
Скрипін до дуету Анна-Марія: Ваша мама - колаборант, яка працює з окупаційною владою
Фіналісти “Євробачення-2019” дует “Анна-Марія” “зашкварилися” - їхні батьки, виявляється, добре себе почувають в окупованому Криму на високих посадах

Мати співочого дуету “Анна-Марія” - Лариса Опанасюк є віце-прем’єр-міністром в уряді маріонеткового Сергія Аксьонова в Криму, і стала “Юристом року РФ”.
Про це йшлося у програмі Романа Скрипіна в ефірі телеканалу ATR. 

- У вас розділена сім’я?
- Чому?
- Де ви живете?
- В Києві
- А батьки?
- Батьки в Сімферополі.
- Працюють вони ким?
- На своїй роботі.
- Якій?
- Вони юристи.
- Тато ким працює?
- Він суддя, зараз вже у відставці.
- Коли звільнився?
- Два роки тому.
- Тобто ще працював на окупантів.
- А мама?
- ....- Мама ваша- Опанасюк Ларисиа Миколаївна, вона працює заместитель председателя Совета министров республики Крим. Тобто вона колоборант. З окупантами”.

У ефірі програми сестри Анна і Марія зізналися, що вони кримчанки і у 17 років отримали звання Заслужених артисток Автономної Республіки Крим.

На запитання ведучого про те, чи має Україна війна з Росією, дівчата відповіли спочатку, що "у нас це називається АТО", а потім і зовсім відмовилися відповідати, пославшись на те, що вони не є "членами секретаріату президента", щоб відповідати на політичні питання.

Роман Скрипін також поцікавився у артисток, що, на їхню думку, сталося з Кримом.

"Насправді Крим залишився Кримом. Те ж саме море, ті ж самі гори, той же самий повітря...Мені здається, Україна втратила Крим. Це наша думка", - відповіли дівчата.

Скрипін спробував уточнити, що ж вони мають на увазі.

"На це питання ми просто не будемо відповідати, оскільки ми не є політиками, ми не є членами секретаріату президента, щоб відповідати вам на такі складні політичні питання", - сказали сестри Опанасюк.

Співачки також заявили, що їм все одно, що російська пропагандистська громадська організація "Безсмертний полк" була придумана в Москві - їм важливіше, що люди, які беруть участь в ній, пам'ятають своїх предків і шанують їх пам'ять.

"Розумієте, в чому, напевно, різниця між нами і вами. Ви говорите про атрибути, назви, георгіївські стрічки, а ми говоримо про суть, про те, що люди вдячні тим, завдяки кому ми сьогодні живемо. Для нас це найважливіше. Георгіївська стрічка - її можна надіти, а можна зняти, а пам'ять не вибити нічим ", - додала Марія Опанасюк.

Крім того, що після відповідей співачок, до ефіру зателефонував глядач і нецензурно висловився до дуету.

"Ці істоти - просто російські бл**і. Сенсу з ними розмовляти немає. Я прошу вибачення, що в прямому ефірі...З повагою до вас і без поваги до цих істот", - сказав глядач.Журналістка Мар’яна П’єцух поділилася своїми враженнями у Facebook про побачене: “Пішли дівчата на Євробачення, з дуже навіть пристойним номером, але, не подумавши, зайшли по дорозі до Скрипіна, а там поспівати так і не дали, зате довго розбиралися, чий Крим. Все звершилося в ефірі "русскими бл..дями" від глядача”.

Нагадаємо, дует “Анна-Марія” посів друге місце у півфіналі національного відбору “Євробачення-2019”.

Нові досьє

10 запитань до президента Зеленського

10 фактів із життя Сергія Сивохо

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Реклама

Партнери