Групи впливу

14 Лютого 2018
Ахметов пішов проти Росії: Медіа-група "Україна" вирішила не транслювати ЧС-2018
джерело ілюстрації: www.footboom.net

джерело ілюстрації: www.footboom.net

Телеканали Ахметова не транслюватимуть ЧС-2018

ТОВ "Медіа Група Україна" (МГУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу 2018 року, який відбудеться влітку поточного року в Москві.

Про це повідомили в прес-службі МГУ, пише "Інтерфакс-Україна".

"У зв'язку з тим, що ЧС 2018 буде проходити на території країни-агресора, "Медіа Групою Україна" було ухвалене рішення відмовитися від трансляції... Телеканали "Україна" і "Футбол 1"/"Футбол2" завжди приділяють велике значення трансляцій футбольних матчів. Глядачі мають доступ до світових, європейських і українських матчів, але в цьому конкретному випадку з ЧС 2018 ми ухвалили непросте рішення і відмовилися від трансляцій", - повідомили в медіа групі.

У прес-службі МГУ також відзначили, що в кінці 2017 року звернулися до керівництва Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) з приводу анулювання всіх домовленостей по трансляції ЧС-2018, проте не змогли домогтися бажаного.

"Згодом ми змушені були звернутися до суду, тому що керівництво НСТУ не вважало за можливе задовольнити наше прохання", - підкреслюється в повідомленні.

Як повідомлялося, НСТУ вирішила не транслювати ЧС-2018.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов закликав українських уболівальників не їхати в Росію на Чемпіонат світу з футболу влітку поточного року.

1 лютого Федерація футболу України офіційно підтвердила, що не проводитиме акредитацію українських журналістів для висвітлення фінальної частини ЧС-2018 в Росії. У той же час низка українських журналістів отримали акредитацію на ЧС-2018 з футболу в Росії безпосередньо через ФІФА.

Крім того, ФФУ відмовилася від своєї квоти на придбання квитків на матчі ЧС-2018.

В кінці січня міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна веде переговори з федераціями футболу і фанатськими організаціями про можливість бойкоту Чемпіонату світу з футболу в 2018 році в РФ або про протести в рамках заходу.

ТОВ "Медіа Група Україна" - медіахолдинг, який об'єднує національний телеканал "Україна", телеканали "НЛО TV", "Індиго TV", тематичні канали "Футбол 1" і "Футбол 2", "Регіональну медіагрупу" (канали "Донбас", "34 канал", "Сігма"), сейлз-хаус "Медіапартнерство", компанію "Діджитал Скрінз" (OLL.TV, Xtra TV, Ukraine.TV), продакшн-компанію "Теле Про", "Front Cinema" і холдинг "Сьогодні Мультимедіа" .

Власником медіа-холдингу є група "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова.

Нові досьє

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США