Персоналии

18 Октября 2018
Львівський Безпековий Форум 2018 відкриє знаний у світі Едвард Лукас
24-26 жовтня у Львові відбуватиметься Львівський Безпековий Форум 2018. Головна тема форуму - «Економіка війни і війна економік». У заході візьмуть участь авторитетні експерти та посадовці з понад 10 країн світу: США, Канади, Великої Британії, Бельгії, Молдови, Грузії, Литви, України, Швеції, Польщі, Німеччини, Чехії та ін.

Цей масштабний захід розпочнеться виступом впливового англійського аналітика, журналіста і публіциста, а тепер старшого наукового співробітника СЕРА (Центр аналізу європейської політики – неурядова дослідницька організація, США) Едварда Лукаса. 

«Едвард Лукас – один із найавторитетніших фахівців, які почали усвідомлювати наслідки для Європи російської економічної (точніше, сировинної) експансії ще багато років тому. Він не лише усвідомлював масштаби цієї проблеми, а й попереджав весь цивілізований світ про агресивні наміри Москви», - розповіла співголова Львівського Безпекового Форуму і заступниця Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд. 

У 2008-му році Едвард Лукас написав книгу «Нова холодна війна. Як Кремль загрожує і Росії, і Заходу», в якій попередив Захід про підступність планів Кремля зокрема в енергетичній сфері. Це лише зараз у Європі і у США щоразу більше усвідомлюють підступність пастки, що її готує країнам Євросоюзу Кремль у вигляді газогонів проекту «Північний потік». 

Власне це буде темою однієї з панельних дискусій. 

Серед інших тем, які будуть обговорювати під час форуму: Економіка війни чи війна економік

- “Війна за ресурси – як вона змінювалася впродовж історії” 

- “Міжнародні договори як економічне рішення проблем безпеки” Асиметричні війни

- “Критична інфраструктура як вразливість і сила”

- “Політика стосовно окупованих територій як механізм впливу на агресора” Будівництво міцної оборони

- “Оборона як сучасне поняття” 

- “Ефективна модель армії для України Майбутнє окупованих територій в Східній Європі 

- “Шлях свободи чи єдності?” 

- “Миротворча місія – рішення чи пастка?” 

- “Стратегія реінтеграції чи деокупації?” 

Серед топ-спікерів Львівського Безпекового Форуму: 

– Река Смеркені, Віце-президент впливової американської організації CEPA, заснованої теперішнім Заступником держсекретаря США Вессом Мітчелом; 

– Стівен Блокманс, Старший науковий співробітник та голова відділу зовнішньої політики ЄС, Центр вивчення європейської політики (CEPS) – Глен Ґрант, полковник Британської Армії у відставці та експерт українського Інституту майбутнього – Глен Ховард, Президент Jamestown Foundation та багато інших. 

Бен Годжес, генерал-лейтенант американської армії у відставці, який торік ще був командувачем Сухопутних військ США в Європі та брав участь у Львівському Безпековому Форумі 2017, цього року виступить не лише в ролі учасника, але і як почесний співголова Форуму.

Тэги

Сыроид

Новые досье

10 запитань до президента Зеленського

10 фактів із життя Сергія Сивохо

Ионушас Сергей. ДОСЬЕ

Звиробий Маруся. 10 фактов из жизни

Довгий Станислав Алексеевич. ДОСЬЕ

Брагарь Евгений. ДОСЬЕ

Ирина Проскурина представляет свою дебютную книгу "Как стать моделью в Америке"

Новиков Александр. ДОСЬЕ

Летал ли Зеленский в Москву? Появились подробности чартера Зеленского с Омана

Ахтем Сеитаблаев: Сериал "Сваты" - это бизнес на крови

Реклама

Партнеры