Персони

18 Жовтня 2018
Львівський Безпековий Форум 2018 відкриє знаний у світі Едвард Лукас
24-26 жовтня у Львові відбуватиметься Львівський Безпековий Форум 2018. Головна тема форуму - «Економіка війни і війна економік». У заході візьмуть участь авторитетні експерти та посадовці з понад 10 країн світу: США, Канади, Великої Британії, Бельгії, Молдови, Грузії, Литви, України, Швеції, Польщі, Німеччини, Чехії та ін.

Цей масштабний захід розпочнеться виступом впливового англійського аналітика, журналіста і публіциста, а тепер старшого наукового співробітника СЕРА (Центр аналізу європейської політики – неурядова дослідницька організація, США) Едварда Лукаса.

«Едвард Лукас – один із найавторитетніших фахівців, які почали усвідомлювати наслідки для Європи російської економічної (точніше, сировинної) експансії ще багато років тому. Він не лише усвідомлював масштаби цієї проблеми, а й попереджав весь цивілізований світ про агресивні наміри Москви», - розповіла співголова Львівського Безпекового Форуму і заступниця Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

У 2008-му році Едвард Лукас написав книгу «Нова холодна війна. Як Кремль загрожує і Росії, і Заходу», в якій попередив Захід про підступність планів Кремля зокрема в енергетичній сфері. Це лише зараз у Європі і у США щоразу більше усвідомлюють підступність пастки, що її готує країнам Євросоюзу Кремль у вигляді газогонів проекту «Північний потік».

Власне це буде темою однієї з панельних дискусій.

Серед інших тем, які будуть обговорювати під час форуму: Економіка війни чи війна економік

- “Війна за ресурси – як вона змінювалася впродовж історії”

- “Міжнародні договори як економічне рішення проблем безпеки” Асиметричні війни

- “Критична інфраструктура як вразливість і сила”

- “Політика стосовно окупованих територій як механізм впливу на агресора” Будівництво міцної оборони

- “Оборона як сучасне поняття”

- “Ефективна модель армії для України Майбутнє окупованих територій в Східній Європі

- “Шлях свободи чи єдності?”

- “Миротворча місія – рішення чи пастка?”

- “Стратегія реінтеграції чи деокупації?”

Серед топ-спікерів Львівського Безпекового Форуму:

– Река Смеркені, Віце-президент впливової американської організації CEPA, заснованої теперішнім Заступником держсекретаря США Вессом Мітчелом;

– Стівен Блокманс, Старший науковий співробітник та голова відділу зовнішньої політики ЄС, Центр вивчення європейської політики (CEPS) – Глен Ґрант, полковник Британської Армії у відставці та експерт українського Інституту майбутнього – Глен Ховард, Президент Jamestown Foundation та багато інших.

Бен Годжес, генерал-лейтенант американської армії у відставці, який торік ще був командувачем Сухопутних військ США в Європі та брав участь у Львівському Безпековому Форумі 2017, цього року виступить не лише в ролі учасника, але і як почесний співголова Форуму.

Теги

Сироїд

Нові досьє

Досьє Григорія Козловського - українського бізнесмена та активного громадського діяча

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Реклама

Партнери