Блоги

05 Февраля 2021
П’ять кроків для Володимира Зеленського
Вперше за останні два роки Володимир Зеленський повів себе так, як має себе поводити президент України. Утім, заборона на 5 років мовлення телеканалів Медведчука це - лише один із кроків на шляху до вичищення із нашого простору агентів Кремля

Певен, що і сам Зеленський, м’яко кажучи, офігів і від власної сміливості і від реакції публіки, яка зазвичай достатньо критично ставиться до нього.

Сам Володимир має нарешті зрозуміти: якщо він зараз зупинитися, його на дрібні кавалки розірвуть інші проросійські медіа.

А відтак. Що має нині зробити українська влада?

1. Висунути підозру Тараса Козаку, як людині, яка пов’язана не лише з терористами “ЛНР” і “ДНР”.

2. Розібратися із російський бізнесом Віктора Медведчука (через Оксану Марченко). Бо не виключено, що саме гроші, зароблені у РФ, вкладаються ним у ОПЗЖ. А відтак - можна піти шляхом заборони комуністів. ОПЗЖ має бути в Україні поза законом.

3. Зробити повну ревізію присутності російського бізнесу в Україні. Максимально обмежити його вплив на стратегічні галузі.

4. Розірвати дипломатичні відносини із Росією.

5. Контррозвідка має зайнятися усіма агентами РФ в Україні - і в високих кабінетах, і поза ними.

Якщо цього не станеться, то це загрожує не лише майбутньому президентства Зеленського, а й державі у цілому.

Особисто я не вірю, що із недолугого та самозакоханого політика, оточеного корупціонерами і дуполизами, Володимир перетвориться у справжнього політичного лідера. І все ж таки. Він має зробити те, чого ми всі давно вже чекаємо.

Ну, і хто ще не має моєї книжки “Зеленський без гриму”, гайда сюди: https://rudenkobook.info/book. Оперативно відправляємо за наш рахунок!

!-- discarded //-->