Персони

13 Вересня 2018
Підозрювані в отруєнні Скрипалів "нічого не знають і нічого не чули"
Про Скрипаля нічого раніше не знали, працюють у фітнес-індустрії

Підозрювані в отруєнні колишнього шпигуна Сергія Скрипаля Олександр Петров і Руслан Боширов стверджують, що не знають цього чоловіка та працюють у фітнес-індустріїю

Про це вони заявили в інтерв'ю "Russia Today".

"Я не знаю, взагалі не чув... (про Скрипаля, - ред.) до ось цієї ситуації, поки не почався ось цей кошмар з нами, я не чув це прізвище, я не знав нічого про них", - наголосив Боширов.

Також чоловіки стверджують, що не знають, ще розташований будинок Скрипаля і, можливо, навіть підходили до нього, не підозрюючи цього.

За їхніми словами, вони прибули в Солсбері 3 березня й пробули там не більше півгодини-години, 4 березня вони знову туди повернулися, щоб оглянути визначні пам'ятки.

"Якщо коротко, це фітнес-індустрія, все, що стосується спортивного харчування, вітаміни, мікроелементи, протеїн і так далі", - розповів Петров про їхню роботу.

За словами Боширова, їм би не хотілося заглиблюватися в ці питання, оскільки вони бояться, що постраждають їхні клієнти.

Зазначимо, що, вчора президент Росії Володмир Путін заявив, що вони знайшли підозрюваних в отруєнні Скрипаля і що в них "немає нічого особливого чи кримінального". Понад те, за його словами, вони - цивільни особи.

Тоді ж він закликав підозрюваних прийти в ефір будь-якого російського ЗМІ та розповісти про цю ситуацію.

А вже сьогодні на RT заявили, що взяли інтерв'ю у Петрова і Боширова. Зокрема, ті вже розповіли, що їздили в Солсбері з туристичними цілями. Крім того, вони заявили, що у них з собою не було парфумів Nina Ricci, у яких була отрута "Новачок".

Британські прокурори 5 вересня назвали імена двох підозрюваних росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це - Олександр Петров та Руслан Боширов. Поліція також показала за записами камер спостереження їх детальний маршрут 3 і 4 березня у Лондоні та Солсбері.

30 червня в місті Еймсбері графства Вілтшир на півдні Англії було виявлено непритомних чоловіка і жінку. Їхній стан тоді пов'язували із впливом невідомої речовини, однак не могли сказати точно, чим вони отруїлися.

Згодом стало відомо, що чоловік і жінка були отруєні "Новачком" - такою самою нервово-паралітичною речовиною, як і колишній шпигун Сергій Скрипаль і його дочка Юлія.

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу