Персони

07 Березня 2020
Гончарук полетів з України з колишнім мером Ірпеня Карплюком
Колишній прем'єр-міністр Олексій Гончарук полетів до Португалії з колишнім скандальним мером Ірпеня Володимиром Карплюком

Про це в блозі на сайті "Української правда" написала журналіст і викладач Ірина Федорів.

"Журналісти одного з сайтів зафіксували фото на борту літака, який летить в Лісабон, де екс-прем'єр вилітає з країни ... з екс-мером Ірпеня Володимиром Карплюком! Карплюка журналісти, на відміну від прем'єра, не розпізнали. Ми завжди раді допомогти українцям дізнатися правду", - йдеться в ньому.

Карплюк покинув Україну після парламентських виборів, перед якими він влаштував незаконний склад агітаційних матеріалів БПП в приміщенні Ірпінської міськради.

Видання зазначає з посиланням на власні джерела, що Карплюк повернувся в Україну після того, як екс-прем'єр Гончарук дав йому гарантії, що його не посадять.

Також повідомляється, що Гончарук на заході представив депутата Ірпінської міської ради Анастасію Попсуй, як свою радницю. Гончарук все заперечував, однак пізніше на офіційному заході на Грушевського в конференц-залі Верховної Ради Попсуй виступає як радник прем'єра.

Журналістка з регіону Михайлина Скорик подала запит, щоб з'ясувати, чи оформили Попсуй офіційно. Однак офіційного призначення не було, Гончарук її представляв як радника, але офіційно не було призначення.

 

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович