1. Народилася 17 червня 1985 року у місті Херсон.
2. Закінчила Херсонський державний університет та Київський національний економічний університет. У 2016 році навчалася в Національній академії державного управління при Президентові України.
3. З 2003 року була активісткою партії "Батьківщина" та очолювала обласну громадську організацію "Батьківщина молода". У 2004 році була активною учасницею Помаранчевої революції. А за два роки стала депутатом Херсонської облради від БЮТ.
4. Була співзасновницею Агенції громадянської журналістики "МОСТ" та сайту most.ks.ua. Сайт став майданчиком, що висвітлював проблеми місцевої політики. Згодом сайт сконцентрувався на моніторингу державних закупівель.
5. Працювала у проекті "Молоді футбольні волонтери: Спорт і волонтерство для Цілей розвитку тисячоліття" ПРООН, та займалася розвитком спорту у сільських районах Херсонщини.
6. Активно протистояла спробам розпочати у Херсоні "руську вєсну", була учасницею Євромайдану в Херсоні. Після анексії Криму та початку війни на Донбасі, опікувалася переселенцями. Будучи помічником із питань правового захисту Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Херсонській області, започаткувала волонтерський рух по збору грошей для дітей переселенців.
7. У травні 2014 року її було обрано депутатом Херсонської міської ради від політичної партії "Батьківщина". Однак, за рік Гандзюк була виключена з лав партії. З 2016 року входила до волонтерської групи Itchy Trigger Finger Ukrainians.
8. 31 липня 2018 року невідомий облив Катерину Гандзюк концентрованою сірчаною кислотою. Опіки склали понад 30 % тіла. Спочатку кримінальну справу було відкрито за ч. 4 ст. 296 ККУ (хуліганство), але згодом перекваліфіковано на "замах на вбивство з особливою жорстокістю". Цю справу взяв під свій контроль генпрокурор Юрій Луценко. Правоохоронці затримали двох підозрюваних у цій справі - Володимира Васяновича та Сергія Торбіна.
9. Гандзюк перебувала в системному конфлікті з проросійськими силами регіону. Адвокат Масі Найєм, який захищав чиновницю, припустив, що злочин було скоєно "за замовленням місцевих проросійських сил".
10. 4 листопада 2018 року Катерина Гандзюк померла на 34-у році життя, попередньо, через обрив тромбу. Після смерті радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк поліція перекваліфікувала справу на закінчене умисне вбивство.