Групи впливу

07 Грудня 2017
Депутати в Коростені на День інваліда давилися ікрою в компанії незрячих з печивом на столах
Соцмережі активно обговорюють скандал у Коростені

У соцмережах активно обговорюють так званий "святковий обід" в коростенському товаристві сліпих.

Відео відзначення дня людей з інвалідністю виклали в інтернет місцеві активісти.

Як видно на оприлюднених кадрах з заходу, столи, накриті для членів Товариства сліпих, разюче контрастували з тими, за якими бенкетували місцеві чиновники. Так, серед частувань, які подали людям з інвалідністю, можна побачити лише булочки, вівсяне печиво, вафлі і безе. У той же час меню для чиновників скромністю не відрізнялося і включало в себе різноманітні м'ясні закуски, алкогольні напої і навіть ікру.

Сліпі цього не бачили, але запахи добре чули, а запрошені посадовці виправдовуються, що були гостями, тож їм не личило гребувати запропонованим пригощанням.

"Мене зустрічали перед входом, взяли під руку і, як гостя, взяли і  посадили у це місце. Був певний організаційний комітет, який забезпечував, кому ковбаса, а кому печиво", - твердить тепер начальник управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради Ігор Єсін в сюжеті ТСН.

"Я не голодна людина, я не йшов на захід їсти або пити. В мене дуже гарна дружина, яка дуже мені смачно готує", - додав він. 

Зник апетит і в народного депутата Володимира Арешонкова, який також каже, що нічого не їв.

"Я відчуваю дискомфорт перед людьми, які були за тими столами ... Але трапилось те, що трапилось", - пояснив він.

Керівник Коростенської організації товариства сліпих і організатор свята виправдовується, що були б гроші – всі столи були б однаково багатими. Степан Жидких запевняє, що у співробітників був скромний перекус, бо їм видали по 100 гривень премії, а чиновників він узагалі годував за свої гроші і витратив на це півтори тисячі гривень.

"Я і жінці розказав, після того, як це сталося, бо вона і не знала нічого, бо це з моєї заначки було", - пояснив він. І додає, що норми гостинності зобов’язують найперше нагодувати запрошених, а господарі не лишилися ображеними, бо їм подарували на свято обігрівач і комп’ютер. 

Директор будинку культури УТОС Світлана Ніконенко каже, що наїдки зі столу VIP-гостей пізніше таки роздали своїм.

"Люди їли ті бутерброди і пили ту горілку, котра лишилася. Це сто відсотків, я за це відповідаю", - заявила вона. 

Нові досьє

Хто такий Роман Безсмертний?

Хто такий Валерій Залужний?

Безугла Мар'яна. ДОСЬЄ

Лінько Дмитро. ДОСЬЄ

Кривонос Сергій. 10 фактів із життя генерала

Хто такий Медведчук?

Верещук Ірина. 10 фактів фактів із життя

Лапін Ігор. ДОСЬЄ

Хто кому кум, сват, брат в українській політиці. Версія 2025 року

Хто такий Ігор Коломойський?