Компанії

30 Березня 2018
В Україні запустили 4G
В Україні запустили 4G-зв`язок

Оператори мобільного зв'язку сьогодні запускають зв'язок четвертого покоління 4G у двадцяти містах України.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні оператори мобільного зв'язку запускають 4G у більш ніж 20 містах України! Вітаю українців із впровадженням 4G", - зазначив очільник держави.

При цьому оператор lifecell на своїй сторінці у Facebook повідомив, що першим запустив новий стандарт зв'язку. Згідно з картою покриття на сайті оператора, 4G доступний у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Полтаві, Сумах, Івано-Франківську, Чернівцях, Одесі й Херсоні.

У свою чергу, оператор Vodafone повідомив у Facebook про запуск 4G у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі й Одесі. 

Нові досьє

Хто така Тетяна Кагановська?

Хто такий Володимир Цибулько?

Хто такий Віктор Бобиренко?

Хто такий Кирило Буданов?

Хто така Юлія Мендель?

Хто такий Віталій Кличко?

Хто такий Юзік?

Хто такий Петро Порошенко?

Куди подівся Симоненко?

Хто такий Макс Левін?