Новини

15 Грудня 2017
"Київстар" оштрафували на 21 млн грн
Оштрафував АМКУ

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував мобільного оператора Київстар на 21,3 млн грн за недобросовісну конкуренцію.

Про це повідомив глава відомства Юрій Терентьєв у Facebook.

"Вчора 14 грудня 2017 Комітетом було прийнято рішення у справі проти відповідача ЗАТ Київстар про недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації про умови тарифікації, що вводить в оману - порушення статті 15-1 ЗУ Про захист від недобросовісної конкуренції", - зазначив Терентьєв.

За його словами, оператор стверджував, що тарифікація "посекундна". Це твердження було помилковим, оскільки вартість повної хвилини розмови списувалася в першу секунду розмови. 

Нові досьє

Хто така Тетяна Кагановська?

Хто такий Володимир Цибулько?

Хто такий Віктор Бобиренко?

Хто такий Кирило Буданов?

Хто така Юлія Мендель?

Хто такий Віталій Кличко?

Хто такий Юзік?

Хто такий Петро Порошенко?

Куди подівся Симоненко?

Хто такий Макс Левін?