Компанії

22 Лютого 2019
Фабрика "Рошен" за 2018 рік збільшила прибуток в чотири рази
Київська фабрика "Рошен" закінчила минулий рік з чистим прибутком 11,1 млн грн

Київська кондитерська фабрика "Рошен" (входить в корпорацію Roshen) закінчила 2018 рік з чистим прибутком 11,1 млн грн. Це в чотири рази більше показників за 2017 рік.

Про це йдеться в повідомленні про збори акціонерів фабрики, яке призначене на 26 березня, розміщеному в системі розкриття інформації НКЦБФР. повідомляє Liga.net.

У повідомленні сказано, що компанія планує 5% прибутку направити на поповнення резервного капіталу, а 95% залишити нерозподіленим. У той же час, виплачувати дивіденди за 2018 року Київська фабрика "Рошен" не має наміру.

На зборах акціонери компанії розглянуть питання про збільшення статутного капіталу підприємства на 330 млн грн - до 505,8 млн грн шляхом додаткової непублічної емісії 1,32 млрд простих неіменних акцій номінальною вартістю 0,25 грн / шт.

Корпорація Roshen - один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва кондитерських виробів в корпорації становить 450 тис. т / рік. До складу Roshen входять українські фабрики (Київська, два виробничі майдачнчики у Вінниці, Кременчуцька); два виробничі майданчики Липецької кондитерської фабрики (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), Bonbonetti Choco Kft (Будапешт, Угорщина), а також масло-молочний комбінат Бершадьмолоко, що забезпечує фабрики корпорації молочною сировиною. У 2016 році президент України Петро Порошенко заявив, що передав свою частку "Рошен" у "сліпий" траст під управлінням іноземного банку. У грудні 2018 року його отримав дивіденди від Rothschild Trust в сумі 557 млн ​​грн. З них Порошенко сплатив до державної скарбниці 60 млн грн податків.

Нові досьє

Заблоцький Мар'ян Богданович. ДОСЬЄ

Пасенюк Макар Юрійович. ДОСЬЄ

П'ятірка Тимошенко. Лідери виборчого списку ВО "Батьківщина"

Десятка Ляшка. Виборчий список Радикальної партії

Десятка Порошенка. Лідери партійного списку "Європейська солідарність"

Сотня Зеленського. Повний партійний список "Слуги народу"

Нестор Віталій Романович. 10 фактів із життя

Баканов Іван. ДОСЬЄ

Хто є хто у команді Святослава Вакарчука

Юлія Чернінька: Любов читача – найкращий знак якості для письменника

Реклама

Партнери