Компанії

22 Лютого 2019
Фабрика "Рошен" за 2018 рік збільшила прибуток в чотири рази
Київська фабрика "Рошен" закінчила минулий рік з чистим прибутком 11,1 млн грн

Київська кондитерська фабрика "Рошен" (входить в корпорацію Roshen) закінчила 2018 рік з чистим прибутком 11,1 млн грн. Це в чотири рази більше показників за 2017 рік.

Про це йдеться в повідомленні про збори акціонерів фабрики, яке призначене на 26 березня, розміщеному в системі розкриття інформації НКЦБФР. повідомляє Liga.net.

У повідомленні сказано, що компанія планує 5% прибутку направити на поповнення резервного капіталу, а 95% залишити нерозподіленим. У той же час, виплачувати дивіденди за 2018 року Київська фабрика "Рошен" не має наміру.

На зборах акціонери компанії розглянуть питання про збільшення статутного капіталу підприємства на 330 млн грн - до 505,8 млн грн шляхом додаткової непублічної емісії 1,32 млрд простих неіменних акцій номінальною вартістю 0,25 грн / шт.

Корпорація Roshen - один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва кондитерських виробів в корпорації становить 450 тис. т / рік. До складу Roshen входять українські фабрики (Київська, два виробничі майдачнчики у Вінниці, Кременчуцька); два виробничі майданчики Липецької кондитерської фабрики (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), Bonbonetti Choco Kft (Будапешт, Угорщина), а також масло-молочний комбінат Бершадьмолоко, що забезпечує фабрики корпорації молочною сировиною. У 2016 році президент України Петро Порошенко заявив, що передав свою частку "Рошен" у "сліпий" траст під управлінням іноземного банку. У грудні 2018 року його отримав дивіденди від Rothschild Trust в сумі 557 млн ​​грн. З них Порошенко сплатив до державної скарбниці 60 млн грн податків.

Нові досьє

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери