Персони

14 Лютого 2019
Литвиненко Юлія. 10 фактів із життя
Відома телеведуча Юлія Литвиненко вважає, що у своїй професії зробила все, що могла. Тепер реалізовувати її ідеї може допомогти лише президентство

42-річна телеведуча, лауреат премії "Жінка третього тисячоліття" Юлія Литвиненко не була помічена у демонстрації власних політичних амбіцій. За двадцять років журналістської кар’єри вона встигла попрацювати на центральних телевізійних каналах, покерувати радіо "Вєсті" і отримати премію "Телетріумф" у номінації "Інтерв’юер".

У 2019 році Литвиненко вирішила кардинально змінити своє життя, оголосивши про свій намір балотуватися у президенти України. Оскільки жодних шансів на перемогу в Юлії немає, вочевидь, вона гратиме роль технічного кандидата на посаду глави держави.

1. 42 роки. Народилася 7 листопада 1976 року в Інгульці (Кривий Ріг). Закінчила факультет журналістики Дніпровського національного університету.

2. В 23-річному віці після роботи у якості стрингера для загальнонаціональних телеканалів з Дніпра, переїхала до Києва. Працювала на "Першому національному", ICTV, ТВі. Працювала на К1, "Інтері", була головним редактором журналу Telecity (2007-2008 рр.). 

3. У 2014-2015 роках була автором і ведучою на радіо "Вєсті", була генеральним продюсером радіостанції. Згодом була телеведучою на телеканалі NewsOne. З травня 2018 року – телеведуча телеканалу "Прямий".

4. На телеканалі "Інтер" Юлія Литвиненко зробила 200 випусків проекту "Позаочі". Однак, як зізналася телеведуча, її проект було закрито, коли керувати телеканалом прийшов Володимир Зеленський. "Він, прийшовши туди керівником, згорнув все виробництво, - розповіла телеведуча у інтерв’ю Євгену Кисєльову. - Канал так і не відродився. Фінансування було направлено на виробництво програм "95 кварталу".

5. Зіграла дві ролі у кіно – тележурналіста у 2009 році у фільмі "Диво" (Україна) та "Повертається чоловік із відрядження" (Україна) – роль ведучої новин.

6. Розлучена. Виховує двох доньок – 13 та 6 років, Олександру та Кіру.

7. Як свідчить декларація, у 2017 році Литвиненко заробила 37 тис. 273 грн, ще 4 тис. 294 грн вона отримала у якості гонорару. У готівці має $ 10 тис. та 100 тис. грн.

Володіє квартирою у Києві (71,60 кв.м), автомобілем Volkswagen Tiguan (2013).

Як твердить Юлія Литвиненко, гроші для застави як кандидат в президенти вона взяла у знайомих як позичку. При цьому журналістка обіцяє: як тільки вона стане політиком, одразу ж поверне ці гроші.

8. Кілька років поспіль Юлія Литвиненко входила у сотню найкрасивіших жінок України за версією журналу VIVA.

9. У 2013 році отримала премію "Телетріумф" у номінації "Інтерв’юер". У 2015 році стала лауреатом Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття" у номінації "Рейтинг".

10. Юлія Литвиненко називає себе "крайнім консерватором". Досить жорстко критикує Юлію Тимошенко. Своїм ідеалом називає Маргарет Тетчер. У 2014 році вона була позакадровим голосом інаугурації Петра Порошенка

Нові досьє

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери