Персони

16 Квітня 2019
Зеленська Олена. ДОСЬЄ
Найголовніше про дружину Володимира Зеленського

Дружина Володимира Зеленського була проти походу її чоловіка у президенти. Утім, попри це, нині вона – вірний друг і порадник чоловіка. Вона - не просто дружиною, а одна із впливових осіб у оточенні Зеленського.

Бізнес

Олена володіє 0,01% ТОВ "Студія Квартал-95", а також має четверть ТОВ "Зеларі Фіш", яке займається, згідно з основним видом діяльності, переробленням та консервуванням риби, ракоподібних і молюсків. Також вона - акціонер Aldorante Limited і бенефіціарний власник у Film Heritage inc, San Tommaso S.R.L.

Читайте також: Зеленський Володимир. ДОСЬЄ

Біографія

Народилася 16 лютого 1978 року у Кривому Розі.

Дівоче прізвище – Кіяшко.Із Володимиром Зеленським вчилася у паралельних класах. Утім, спілкуватися почали вже після школи.

Олена за освітою – архітектор. Вона з червоним дипломом закінчила будівельний факультет Криворізького технічного університету. Утім, Зеленська жодного дня не працювала за спеціальністю, вона була і лишається одним із авторів "Студії Квартал 95". З 2018 року разом із Валерієм Жидковим та Олександром Пікаловим входить у редакторську групу "Жіночого кварталу".

Вплив на чоловіка

Володимир Зеленський зізнається, що дружина для нього – великий друг, який має сильний вплив. "Вона вважає, що не сильно впливає на мене, але на насправді – так. Я їй дуже довіряю", - каже він. "Я люблю її, як самого себе. А коли твоя жінка дарує тобі дітей, ти розумієш, що, блін, ти любиш дітей навіть більше, аніж себе, це – катастрофа! Я ні на що не готовий, щоб їх втратити", - каже Володимир.

Олена каже, що спочатку категорично проти балотування її чоловіка у президенти. "Я була відверто й агресивно проти початку цього проекту. Тому що це дуже важкий проект, навіть не проект, а інший напрямок в житті. Але мене, напевно, намагалися берегти. І самі перші плани, коли все це обговорювалося з колегами, близькими соратниками - не можу сказати, що від мене це приховували, але оберігали від зайвої інформації, щоб я завчасно не нервувала", – розказала вона в інтерв'ю ICTV.

Коли у Олени Зеленської запитали як вона ставиться до порівняння чоловіка з головним героєм фільму "Слуга народу" Голобородько, вона відповіла: "Голобородько – не Зеленський однозначно! Володимир набагато більш пристосований до життя, ніж його герой в кіно. Є, звичайно, і загальні риси - чесність, порядність".  

Матеріальне становище

Доходи Олени у 2017 році склали майже 200 тис. грн – 148,1 тис. грн заробітної плати, 45,1 тис. грн страхових виплат, 5 тис. грн гонорарів та 1 тис. грн – соціальних виплат.

Читайте також: Бізнес Володимира Зеленського: розваги, ресторани, консервування риби

Оточення

Хрещена мати Олени Зеленської "зірка" "Студії Квартал 95" Олена Кравець. Її чоловік – Сергій Кравець, хрестив доньку Зеленських – Олександру.

Позиція

21 лютого 2019 року дружина Зеленського була присутньою на з’їзді партії "Слуга народу", однак вона наголошує, що вона політикою не займається і не є членом партії. "Це був важливий день для чоловіка і я його підтримала", –  наголосила вона.

Сім'я

Олена і Володимир зустрічалися понад 8 років. Як каже Зеленська, Володимир її захопив своєю порядністю, інтелігентністю, гострим розумом. Пара побралася 2003 року. Подружжя виховує доньку Олександру (2004 р.н.) та сина Кирила (2013 р.н.). 

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Козловський Григорій Петрович. ДОСЬЄ

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери