Персони

01 Січня 2018
З 1 січня Україна запровадила біометричний контроль для громадян Росії
З 1 січня 2018 року розпочала працювати система біометричної верифікації та ідентифікації осіб на кордоні.

Біометричний контроль запрацює в 157 міжнародних пунктах пропуску для громадян 70 країн, у тому числі Російської Федерації, які віднесено до категорії ризику. До решти іноземців обов’язкова фіксація біометричних даних буде застосовуватися за результатами аналізу та оцінки ризиків. Про це повідомив помічник Голови Державної прикордонної служби України – прес-секретар Олег Слободян у себе на сторінці у Facebook.

Головною метою є забезпечення національної безпеки, посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України. 21 грудня Державна прикордонна служба України презентувала систему фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства. Інформація з неї передаватиметься до Національної системи верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Демонстрація роботи системи відбулася в столичному аеропорту "Київ".

Перевірка біометричних даних, що запроваджується на кордоні з 1 січня, не стосуватиметься громадян України, які проживають у Криму.

Про введення біометричного контролю вперше заявив Порошенко 1 вересня. Того ж дня Порошенко підписав рішення РНБО про посилення контролю за в’їздом та виїздом з України.

 

Теги

Росія Крим

Нові досьє

Артур Ґранц. 10 фактів із життя бізнесмена

20 фактів із життя Зеленського

Хто такий Роднянський?

Хто такі брати Шефіри?

Хто така Тетяна Чорновол?

Valeriy Ivanov. Journalist, scientist, media expert

Іванов Валерій. ДОСЬЄ

Хто такий Роман Ратушний?

Хто такий Астамур Гумба?

Мітрохін Олег. ДОСЬЄ