Персони

10 Лютого 2019
"Я — Бандера": поліцейські запустили флешмоб
Співробітники поліції запустили флешмоб з метою вибачення за слова правоохоронця, який вигукнув "Лягай, Бандер" під час затримання праворадикалів біля Подільського райвідділку поліції Києва

Так, до акції долучились перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький, начальник Управління патрульної поліції у Кропивницькому, а також керівник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков.

Про це повідомляє Hromadske.ua.

"Я — Бандера! Я — офіцер поліції! Я служу українському народу! Я не підримую заклики: "Ложись, Бандера!". Я не підтримую захоплень будь-яких будівель! Я захищаю та буду захищати свою країну та свій народ!", — пишуть поліцейські на свої сторінках у Facebook.

Також до флешмобу приєднався голова Національної поліції України Сергій Князєв. "Я прошу вибачення, я теж бандерівець! Слава Україні!", — написав він.

"Я теж бандерівець і цим пишаюся! Бандера мій герой! Я категорично проти закликів: "Ложись, Бандера!" — це ганьба і це неприпустимо!", — написав радник глави МВС Зорян Шкіряк.

Раніше керівник поліції Києва Андрій Крищенко вибачився за правоохоронця, який вигукнув "Лягай, Бандеро" під час затримання праворадикалів у Києві. "Цей працівник буде покараний. Нам є, над чим працювати", — сказав Крищенко.

Теги

Аваков

Нові досьє

Юрчишин Ярослав. ДОСЬЄ

Шаптала Наталія. ДОСЬЄ

Іллєнко Пилип. ДОСЬЄ

Чумак Віктор. ДОСЬЄ

Шуфрич Нестор. 10 фактів із життя

Дегрик Олена. ДОСЬЄ

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ

Завітневич Олександр. ДОСЬЄ

Данилюк Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери