Персони

22 Січня 2018
УДО засекретило інформацію щодо охорони Порошенка на Мальдівах
джерело ілюстрації: www.vgolos.com.ua

джерело ілюстрації: www.vgolos.com.ua

УДО засекретило інформацію щодо охорони Порошенка під час відпочинку на Мальдівах

Управління державної охорони засекретило інформацію стосовно того, чи забезпечували його співробітники заходи охорони під час відпочинку президента України Петра Порошенка на Мальдівських островах з 1 по 8 січня.

Про це йдеться у відповіді за підписом начальника УДО Валерія Гелетея на запит програми "Схеми" (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу "UA:Перший").

Перед публікацією розслідування "Mr. Petro Incognito. Таємна відпустка президента" редакція програми звернулася до Управління держохорони з проханням повідомити, чи були відряджені співробітники цього управління з президентом Порошенком під час відвідин Мальдів і якщо так, то скільки співробітників було відряджено; чи зустрічали співробітники УДО та транспорт управління Порошенка в аеропорту "Київ" вночі 8 січня та чи має голова держави, відповідно до чинного законодавства, право користуватись приватним літаком або чартером приватної компанії для приватних перельотів.

У відповіді УДО йдеться лише про те, що державна охорона посадових осіб, визначених законом, забезпечується безперервно в місцях їх постійного і тимчасового перебування, однак точних відповідей на запитання не надали.

"Запитувані відомості становлять службову інформацію", – йдеться у відповіді на запит.

Водночас знімальна група програми "Схеми" 8 січня ввечері зафіксувала, що на приліт президента в аеропорту "Київ" не чекав звичний кортеж, на перехрестях не чергували поліцейські, а довкола аеропорту не було нацгвардійців. Натомість на територію аеропорту, конспіруючись, час від часу вимикаючи фари, заїхали чотири мінібуси-фольксвагени і "Мерседес", як пізніше з’ясували журналісти, на так званих "номерах прикриття".

Читайте також: Порошенко порушив кордон, коли летів на Мальдіви, - Саакашвілі.

Нагадаємо, програма "Схеми" опублікувала розслідування про відпочинок Петра Порошенка на Мальдіви, який коштував президенту України $500 тис.

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери