Персони

18 Січня 2018
Порошенко за 6 діб відпочинку на Мальдівах заплатив лише за проживання $ 276 тис
Програма “Схеми” з’ясувала, де саме і за скільки президент України відпочивав у Індійському океані

Президент Петро Порошенко відпочивав на Мальдівських островах з 2 по 8 січня в п’ятизірковому курортному готелі Cheval Blanc, що складається лише з приватних вілл посеред Індійського океану.

Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми" на Радіо "Свобода".

Окрім основної вілли з басейном, у готелі була одна гостьова, двоповерхові апартаменти, причал для човнів, зона спа, місце для обіду на свіжому повітрі, та свій пляж. 

"Перебуваючи за кордоном, Петро Порошенко, вочевидь, прагнув секретності. Принаймні, на курорті фігурував під ім’ям Mr. Petro Incognito (Ukraine). Типова послуга для курорту такого рівня – забезпечення повної анонімності на прохання гостя", - стверджують розслідувачі.

 

"Схемам" вдалося дізнатися з достовірних джерел, що оренда окремого острова на курорті "Шеваль Блан" коштувала Порошенку та його супутникам не менше ніж $ 46 тис на добу. Таким чином, за 6 діб президент мав сплатити лише за проживання $ 276 тис.

Редакції також вдалося достеменно встановити, що під час відпочинку Петра Порошенка на курорті "Шеваль Блан" дайвінг, водний спорт, човни протягом семи днів обійшлися у 18 705 доларів. На сніданки сумарно витратили 10 791 долар. Наприклад, тільки четвертого січня за сніданок на віллі було сплачено 4 118 доларів. На обіди – 4 682 долари, а вечері на віллі обійшлись у 3 165 доларів.

Загалом усі додаткові послуги становили 37 550 доларів. І за них Mr. Petro Incognito розрахувався готівкою.

 

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович