Персони

12 Липня 2018
Тимошенко має вдвічі більший за Порошенка рейтинг у двох свіжих соцопитуваннях
Юлія Тимошенко, джерело фото: rian.com.ua

Юлія Тимошенко, джерело фото: rian.com.ua

Проте жоден з кандидатів у президенти не набирає 11%

Тимошенко продовжує лідирувати у соціологічних опитуваннях щодо виборів президента України, однак її рейтинг тримається на позначці 10,5%.

Про це йдеться в оприлюднених сьогодны опитуваннях групи "Рейтинг" та GFK.

Згідно з результатами дослідження групи “Рейтинг”, лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко, за яку готові проголосувати 10,5%. За Анатолія Гриценка готові віддати свої голоси 6%, Юрія Бойка - 5,6%, Володимира Зеленського - 5,7%, Олега Ляшка - 5,1%, Петра Порошенка - 4,8%, Святослава Вакарчука - 4,3%, Євгена Мураєва - 2,7%, Вадима Рабіновича - 2,4%, Олега Тягнибока - 1,6%, Андрія Садового - 1,6%, Сергія Таруту - 1%, Арсенія Яценюка - 0,7%. Романа Безсмертного - 0,7%.

Тим часом результати соцопитування GFK вказує, якби вибори президента України відбулися наступної неділі, то за Юлію Тимошенко проголосує 10% українців, Володимира Зеленського - 7%, Анатолія Гриценка - 6%, Юрія Бойка - 5%, Олега Ляшка - 5%, Петра Порошенка - 5%, Вадима Рабіновича - 3%. По 1% отримають Володимир Гройсман, Андрій Садовий, Олег Тягнибок, Валентин Наливайченко, Сергій Тарута, Роман Безсмертний та Євген Мураєв.

Соціологи вважають, що список потенційних кандидатів в президенти України продовжує зростати, але при цьому рейтинг семи претендентів з першої десятки різниться в межах похибки. Це говорить про можливість перестановок і перетікань від час передвиборчої кампанії.

 

Дані групи "Рейтинг" показують, що виборці Анатолія Гриценка в більшості готові голосувати за Тимошенко, а її симпатики в основному підуть до Вакарчука. Ті, хто вважає своїм кандидатом Зеленського і Вакарчука, не надто схильні віддавати симпатії комусь іншому, що, за словами соціологів, говорить про дві тенденції: бажанні нарешті побачити в політиці нових людей і розчарування молоді в "старій гвардії" .

Якщо ж голова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко, який посідає третє місце у рейтингу, не піде на вибори, його голоси, скоріше за все, перейдуть до іншого представника опозиції - або Вадиму Рабиновичу, або Євгену Мураєву, який випередив свого колегу.

Серед опитаних групою "Рейтинг" респондентів, які мають намір голосувати, майже кожен п’ятий не визначився з вибором. Антирейтинг надалі очолює Петро Порошенко: майже половина респондентів не проголосували б за нього у жодному випадку. За Юлію Тимошенко не проголосували б 28,5%, Арсенія Яценюка - 26,9%, Олега Ляшка - 26,2%, Олега Тягнибока - 18,9%, Юрія Бойка - 16,1%, Вадима Рабіновича - 15,6%.

 

Нові досьє

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери