Персони

07 Травня 2019
Танасевич Олена. ДОСЬЄ
7 травня на своїх перших організаційних зборах Вищий антикорупційний суд обрав своїм головою харків’янку Олену Танасевич

1. 37 років. Народилася у 1982 році у Харкові. Дівоче прізвище – Немикіна.

2. Батько Олени – Віталій Серафимович Немикін, підполковник міліції, довгий час - понад 25 років - працював у Харківському карному розшуку. 2002 року він балотувався до Верховної Ради у мажоритарному виборчому окрузі від Всеукраїнського обєднання лівих "Справедливість". Утім, вибори програв. Пізніше, у 2005 році, Немикін публічно звертався до тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка із проханням почистити харківську міліцію від "оборотнів" у пагонах.   

3. Закінчила Харківський педагогічний університет ім.Сковороди та Харківську національну юридичну академію.

4. Юридичну кар’єру розпочинала у 2002 році. Була помічником судді. З 2012 року працювала у Печенізькому районному суді міста Харків.

5. 2018 року захистила кандидатську дисертацію і здобула ступінь кандидата юридичних наук.

6. Заміжня. Чоловік – Михайло. Подружжя виховує сина Серафима.

7. Чоловік займається бізнесом у Харкові. Має акції ПАТ "Український інноваційний банк", 50% у ТОВ "Енергетична альтернатива" (неспеціалізована оптова торгівля) та у ТОВ "Євро Енерджи", 100% - у ТОВ "Серафим Солар Україна" (виробництво електроенергії).  

8. Відповідно до електронної декларації, Олена Танасевич у 2018 році отримала заробітну плату у розмірі 245 тис. 884 грн., чоловік – 70 тис. 477 грн. Від підприємницької діяльності Михайло Танасевич отримав дохід у розмірі 997 тис. 818 грн.

Подружжя Танасевичів має у спільній власності квартиру у Харкові (56,70 кв.м). Родина має у власності та у користуванні 24 земельні ділянки у Запорізькій області та Харкові. Загальна площа – 54 гектарів. Родина має автомобіль Peugeot 107, а також DAEWOO Sens та SSANGYONG Actyon.

9 .7 травня 2019 року перші організаційні збори Вищого антикорупційного суду обрали Олену Танасевич головою. За неї проголосували 23 судді. Цю посаду Танасевич буде обіймати упродовж наступних трьох років. У фіналі голосування також була і Ольга Саландяк зі Жмеринки.

10. Під час першого після призначення спілкування із журналістами Олена Танасевич відмовилася називати розмір своєї зарплати, місце роботи чоловіка і походження земельних ділянок, зазначених у її електронній декларації. Голова суду відмовилася назвати орієнтовну дату роботи Антикорупційного суду, зазначивши при цьому, що ще не вирішено питання надання їй службового житла в Києві та особистої охорони.

Нові досьє

Хто така Олена Зеленська?

Уруський Олег. ДОСЬЄ

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери