Персони

07 Травня 2019
Танасевич Олена. ДОСЬЄ
7 травня на своїх перших організаційних зборах Вищий антикорупційний суд обрав своїм головою харків’янку Олену Танасевич

1. 37 років. Народилася у 1982 році у Харкові. Дівоче прізвище – Немикіна.

2. Батько Олени – Віталій Серафимович Немикін, підполковник міліції, довгий час - понад 25 років - працював у Харківському карному розшуку. 2002 року він балотувався до Верховної Ради у мажоритарному виборчому окрузі від Всеукраїнського обєднання лівих "Справедливість". Утім, вибори програв. Пізніше, у 2005 році, Немикін публічно звертався до тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка із проханням почистити харківську міліцію від "оборотнів" у пагонах.   

3. Закінчила Харківський педагогічний університет ім.Сковороди та Харківську національну юридичну академію.

4. Юридичну кар’єру розпочинала у 2002 році. Була помічником судді. З 2012 року працювала у Печенізькому районному суді міста Харків.

5. 2018 року захистила кандидатську дисертацію і здобула ступінь кандидата юридичних наук.

6. Заміжня. Чоловік – Михайло. Подружжя виховує сина Серафима.

7. Чоловік займається бізнесом у Харкові. Має акції ПАТ "Український інноваційний банк", 50% у ТОВ "Енергетична альтернатива" (неспеціалізована оптова торгівля) та у ТОВ "Євро Енерджи", 100% - у ТОВ "Серафим Солар Україна" (виробництво електроенергії).  

8. Відповідно до електронної декларації, Олена Танасевич у 2018 році отримала заробітну плату у розмірі 245 тис. 884 грн., чоловік – 70 тис. 477 грн. Від підприємницької діяльності Михайло Танасевич отримав дохід у розмірі 997 тис. 818 грн.

Подружжя Танасевичів має у спільній власності квартиру у Харкові (56,70 кв.м). Родина має у власності та у користуванні 24 земельні ділянки у Запорізькій області та Харкові. Загальна площа – 54 гектарів. Родина має автомобіль Peugeot 107, а також DAEWOO Sens та SSANGYONG Actyon.

9 .7 травня 2019 року перші організаційні збори Вищого антикорупційного суду обрали Олену Танасевич головою. За неї проголосували 23 судді. Цю посаду Танасевич буде обіймати упродовж наступних трьох років. У фіналі голосування також була і Ольга Саландяк зі Жмеринки.

10. Під час першого після призначення спілкування із журналістами Олена Танасевич відмовилася називати розмір своєї зарплати, місце роботи чоловіка і походження земельних ділянок, зазначених у її електронній декларації. Голова суду відмовилася назвати орієнтовну дату роботи Антикорупційного суду, зазначивши при цьому, що ще не вирішено питання надання їй службового житла в Києві та особистої охорони.

Нові досьє

10 запитань до президента Зеленського

10 фактів із життя Сергія Сивохо

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Реклама

Партнери