Персони

06 Березня 2018
Стало відомо, чим отруїли колишнього російського шпигуна в Англії
Сергій Скрипаль

Сергій Скрипаль

Колишній російський шпигун був отруєний опіоїдним анальгетиком

Екс-полковник Головного розвідувального управління (ГРУ) Росії Сергій Скрипаль міг бути отруєний специфічним анестетиком фентанілом.

Про це з посиланням на власні джерела пишуть відразу кілька авторитетних британських видань.

Так, наприклад, таку версію висуває The Guardian. При цьому видання The Times пише, що версія отруєння фентанілом розглядається, однак не є основною.

Фентаніл (Phentanylum) - опіоїдний анальгетик. Застосовується головним чином як анальгетик в анестезіології. Раніше широко застосовувався для нейролептаналгезії в поєднанні з нейролептиками, в складі комбінованого препарату "таламонал". Тривале вживання фентанілу загрожує розвитком наркоманії, причому токсична дія цього препарату більш різноманітна у порівнянні з морфіном, оскільки за своєю хімічною структурою він має з ним мало спільного.

Біологічний вплив фентанілу відрізняється від того, яке викликається героїном, з тим винятком, що фентаніл може бути в сотні разів сильнішим. Фентаніл найчастіше використовується для внутрішньовенного введення, але, як і героїн, може бути викурений або прийнятий інтраназально.

Увечері 5 березня стало відомо, що у Великій Британії із сильним отруєнням невідомою рідиною госпіталізований 66-річний громадянин РФ Сергій Скрипаль, якого суд у Москві визнав винним у шпигунстві на користь британської служби зовнішньої розвідки MI-6.

 

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери