Персони

18 Грудня 2019
Сергій Притула став лідером довіри серед киян, обігнавши Віталія Кличка
У Києві рейтинг довіри місцевих політиків і громадських діячів очолили відомий шоумен, уродженець Тернополя Сергій Притула, міський голова Віталій Кличко та журналіст Дмитро Гордон, свідчать результати опитування, яке в період з 12 по 16 грудня 2019 року провела соціологічна група "Рейтинг"

Рейтинг довіри очолив Притула, йому довіряють 35% киян, але трохи більше – 39% – не довіряють. Кличкові довіряють теж 35% киян, але при цьому не довіряють 55%.

Гордону довіряють 32%, не довіряють – 48%. На четвертому місці – колишній мер Києва Олександр Омельченко, йому довіряють 27%, а не довіряють 45%. Решту кандидатів зі списку кияни переважно не знають або оцінюють негативно.

Соціологи опитали 1000 жителів Києва віком від 18 років методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,2%.

Сергій Притула – відомий шоумен, телеведучий, актор, волонтер і громадський діяч. Починав як "Тернопільський Сірий" в українському Comedy Club, заснував гумористичний проект "Вар’яти". 

На позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року балотувався до Верховної Ради за списком партії "Голос" під 30-м номером, але до парламенту не потрапив. 

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich