Персони

18 Грудня 2019
Сергій Притула став лідером довіри серед киян, обігнавши Віталія Кличка
У Києві рейтинг довіри місцевих політиків і громадських діячів очолили відомий шоумен, уродженець Тернополя Сергій Притула, міський голова Віталій Кличко та журналіст Дмитро Гордон, свідчать результати опитування, яке в період з 12 по 16 грудня 2019 року провела соціологічна група "Рейтинг"

Рейтинг довіри очолив Притула, йому довіряють 35% киян, але трохи більше – 39% – не довіряють. Кличкові довіряють теж 35% киян, але при цьому не довіряють 55%.

Гордону довіряють 32%, не довіряють – 48%. На четвертому місці – колишній мер Києва Олександр Омельченко, йому довіряють 27%, а не довіряють 45%. Решту кандидатів зі списку кияни переважно не знають або оцінюють негативно.

Соціологи опитали 1000 жителів Києва віком від 18 років методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,2%.

Сергій Притула – відомий шоумен, телеведучий, актор, волонтер і громадський діяч. Починав як "Тернопільський Сірий" в українському Comedy Club, заснував гумористичний проект "Вар’яти". 

На позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року балотувався до Верховної Ради за списком партії "Голос" під 30-м номером, але до парламенту не потрапив. 

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери