Персони

13 Січня 2018
Рішення суду за активами "сім'ї" Януковича засекретили в інтересах слідства, - Єнін
Євген Єнін, джерело фото: gordonua.com

Євген Єнін, джерело фото: gordonua.com

Заступник генпрокурора повідомив деталі справи Януковича

Рішення Краматорського суду про конфіскацію 1,5 млрд гривень оточення Януковича засекретили в інтересах слідства.

Про це в ефірі "Громадського радіо" сказав заступник генерального прокурора України Євген Єнін.

"Справа в тому, що по відношенню до приблизно сотні підприємств, які проходять в рамках нашого кримінального провадження, йдуть активні слідчі дії. В тому числі з використанням механізмів міжнародно-правової допомоги. Очевидно, що робити розслідування в режимі онлайн, щоб підказувати ймовірним злочинцям про те, куди ми підемо таким кроком - це означає прирікати подальші успіхи і зводити їх нанівець ", - повідомив Єнін.

Також чиновник зазначив, що в даний час триває розслідування відносно компанії Investment Capital Ukraine, яка, ймовірно, була пов'язана з виведенням коштів.

"Понад рік тому ми допитали керівника цієї компанії, ми взяли під сумнів документи, що підтверджують легальність коштів і фінансових угод. Тому ми більше двох місяців тому відправили запит для проведення економічної експертизи в одній з судових експертних установ України. Зараз експертиза триває", - повідомив Єнін .

Раніше Al Jazeera опублікувала розслідування, в якому стверджує, що до виведення Януковичем 1,5 млрд доларів причетна компанія екс-глави НБУ Валерія Гонтаревої. Крім того, видання опублікувало рішення суду про спецконфіскацію коштів Януковича.

Згодом організація по боротьбі з корупцією Transparency International Україна зажадала в законному порядку опублікувати вирок.

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери