Персони

28 Грудня 2017
Прокуратура подала апеляцію на вирок Крисіну - причетному до вбивства журналіста Веремія
Юрій Крисін (на першому плані), фото: ТСН

Юрій Крисін (на першому плані), фото: ТСН

Вимагатиме 6 років тюрми

Генеральна прокуратура України звернулася до Апеляційного суду м. Києва з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати вирок Юрію Крисіну, який був оголошений суддею Шевченківського райсуду Києва 22 грудня 2017 року.

Про це написала речник генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.

В апеляційній скарзі наголошується на невідповідності призначеного покарання (4 роки позбавлення волі умовно за причетність до вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія) ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого, що за своїм розміром є явно несправедливим через м’якість.

"Генеральна прокуратура України просить ухвалити новий вирок, яким призначити Юрію Крисіну покарання за ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України у вигляді 6 років позбавлення волі", - написала вона.

22 грудня суддя Линник засудив до умовного терміну покарання тітушку Юрія Крисина, причетного до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія в Києві в лютому 2014 року. Зокрема, Крисіну, який добивав битою пораненого журналіста, Линник виніс вирок у вигляді 4 років позбавлення волі з відстрочкою покарання терміном на два роки. Таким чином, якщо протягом двох років Крисін не скоїть кримінальних злочинів, він буде звільнений від відбування покарання в місцях позбавлення волі. 

 

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович