Персони

30 Червня 2019
Парубій про відведення сил на Луганщині: "А Ви визволяли ці міста, щоб віддавати наказ на те, аби їх залишали українські війська?"
У зв'язку з розпорядженням щодо початку відведення сил і засобів від лінії фронту вглиб підконтрольної території українські військові командири мають до президента Володимира Зеленського і його команди одне дуже важливе питання

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій в ефірі програми "Студія Захід" з Антоном Борковським на телеканалі Еспресо.TV.

"Коли сьогодні прийшов наказ залишити наші роками утворювані позиції із захисту Станиці Луганської, то в командирів, які воювали тоді, одне питання виникає до команди теперішньої, яка при владі, до команди президента Зеленського: "А Ви визволяли ці міста, щоб віддавати наказ на те, аби їх залишали українські війська?", - зазначив він.

Як вважає політик, подібний наказ може бути частиною сценарію, розробленого країною-агресором.

"Є відчуття, що є якийсь загальний план. І цей загальний план він може бути реалізацією не українського сценарію, він може бути реалізацією того сценарію, яким протягом років воює проти України Путін", - пояснив Парубій.  

За його словами, він дуже добре пам'ятає, як починалися та велися бої за північну частину Луганської області, бо тоді він працював секретарем РНБО.

"Я безпосередньо займався північчю Луганщини і я знаю, скільки було віддано зусиль, для того щоб визволити окуповані території. Я пам'ятаю той день, коли головнокомандувач Петро Порошенко дав наказ на контрнаступ і коли звільняли вже окуповані міста. І я неодноразово бував в Станиці Луганській. І я знаю, скільки, вибачте, поклали життів українських хлопців і дівчат, щоб визволити Станицю Луганську. І 80-ю львівською (80-та окрема десантно-штурмова бригада, - ред.), і добровольчими підрозділами "Айдару". Я знаю, як довго роками робилися укріплення, для того щоб стримувати атаки противника", - розповів Парубій.

Теги

Парубій

Нові досьє

10 запитань до президента Зеленського

10 фактів із життя Сергія Сивохо

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Реклама

Партнери