Персони

26 Жовтня 2018
Коболєв перевів мільйонну премію "Нафтогазу" матері в США
Андрій Коболєв, джерело фото: rian.com.ua

Андрій Коболєв, джерело фото: rian.com.ua

"Я перевів гроші мамі в Америку", - каже Андрій Коболєв

Глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв побоюється арешту своїх активів в Україні, тому перевів свою премію мамі в США.

Про це пише LB.ua.

"Я перевів гроші мамі в Америку. Вона там живе з 2006 або 2008 року, більше десяти років точно. Якщо я програю апеляцію в 8 млрд гривень проти мене, то що трапиться з моїм майном тут?" - запитав Коболєв. На припущення журналіста, що все його майно буде заарештовано, глава "Нафтогазу" відповів ствердно.

"Уявіть себе на моєму місці. Я в принципі ніколи не зберігаю великих грошей тут на рахунку саме з цієї причини. Я розумію, що за фактами, які пов'язані з роботою "Нафтогазу", зараз відкрито величезну кількість справ - у мене є товстенна папка з цими справами, я їх періодично гортаю. Там і НАБУ, і прокуратура - все є. Самі по собі ці розслідування - нормальний процес, я до цього ставлюся спокійно. Але жодна з цих справ не була закрита, всі вони в підвішеному стані. І це створює істотний ризик", - пояснив Андрій Коболєв.

За даними ЗМІ, Андрій Коболєв отримав премію в 7,9 млн доларів за перемогу "Нафтогазу" над "Газпромом" в Стокгольмському суді. Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії в зв'язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським "Газпромом". Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу (в даному випадку - 4,56 млрд доларів). Таким чином, правлінню підлягає виплата в розмірі 45,6 млн доларів.

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу