Персони

01 Березня 2018
Голову "Нафтогаза" Коболєва оштрафували на 8,3 млрд
Андрій Коболєв, джерело фото: politeka.net

Андрій Коболєв, джерело фото: politeka.net

ДФС оштрафувала голову "Нафтогаза" на 8,3 млрд грн

Державна фіскальна служба виписала голові НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву два штрафи на загальну суму 8,3 млрд грн.

Про це Коболєв повідомив у своєму Facebook, оприлюднивши фото повідомлень.

"А ось і привітання з перемогою в Стокгольмі, яке я сьогодні отримав від Державної фіскальної служби України: два персональні штрафи на суму 7 та 1,3 млрд грн. Тобто я (як фізична особа) повинен сплатити 8,3 млрд. грн "не пізніше п‘ятнадцяти днів". Підстава, зазначена в тексті постанови, "не забезпечив можливість подання додаткової митної декларації з повним пакетом товаросупроводжуючих документів", - написав Коболєв.

Голова "Нафтогазу" вважає, що справжня причина штрафів - відмова компанії платити за російський газ, спожитий на окупованих територіях Донбасу.

"Реальна причина - відмова "Нафтогазу" оформлювати та оплачувати природний газ, який ВАТ "Газпром" контрабандно постачав на тимчасово окуповані території Донецької та Луганських областей. Саме тому ми досі й не можемо надати весь пакет документів, оскільки не будемо платити за газ, який не замовляли і не споживали, але на якому наполягає "Газпром". Я не жаліюсь, просто хочу, щоб всі розуміли, з якими "патріотами" нам тут доводиться мати справу", - додав Коболєв. 

Раніше Стокгольмський арбітраж ухвалив, що НАК "Нафтогаз України" не має платити за російський газ для окупованих територій Донбасу.

28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимогу НАК "Нафтогаз України" щодо компенсації за недопоставлені російським "Газпромом" обсяги газу для транзиту. Арбітраж присудив сплатити на користь "Нафтогазу" $4,63 млрд.

Нові досьє

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ

Завітневич Олександр. ДОСЬЄ

Данилюк Олександр. ДОСЬЄ

Богдан Андрій. ДОСЬЄ

Зеленський: В Україні легалізують азартні ігри у 5-зіркових готелях

Хто керуватиме новою Радою. Досьє на керівництво парламенту

Білозір Лариса. ДОСЬЄ

Бухарєв Владислав. ДОСЬЄ

Шефір Сергій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери