Персони

26 Лютого 2018
Головний лохотронщик країни Сеня Юфа повернувся!, - журналіст
До Києва повернувся Семен Юфа, який колись організував в Україні компанію "Меркурій" і "тримав" базар на Республіканському стадіоні

Журналістка Альона Яхно повідомила про те, що до України повернувся Семен Юфа, який колись змушений був виїхати до Ізраїлю.

"Він переповнений ідеями. Деякі просто футуристичні, на межі наукової фантастики. Наприклад, хоче побудувати під Києвом селище з "розумними" теплицями і будинками. Їх основна особливість - акумулювання надлишку тепла для подальшого використання.

Чого він точно не хоче - лізти в політику. "У мене вже була одна спроба в 1994 році, я балотувався в депутати. Більше не хочу. Зрозумів, що не моє".

Юфа, звичайно, ще той авантюрист. Але саме такі авантюристи, як мені здається, і є рушіями прогресу. У будь-якому випадку, у нього горять очі, він хоче творити.
І немає сумнівів, для країни - це хороший знак, що такі люди повертаються і везуть сюди свої гроші", - написала Яхно на своїй сторінці у Facebook.

Водночас журналіст-розслідувач Олег Єльцов, який у 90-их писав про кримінал в Україні, називає Семена Юфу "головним лохотронщиком країни".

"Головний лохотронщик країни Сеня Юфа повернувся! Ви пам'ятаєте ще трійцю Пресман-Габович-Юфа, їх Меркурій, який розводив людей похилого віку? Як вони запровадили власні гроші, як обіцяли сплатили пару квадратних метрів житла через кілька років отримати квартиру? Як вони вперше легалізували рекет, оформивши бандосів Авдишева охороною на ринку навколо Центрального стадіону? Шахраї повернувся! Аваков запевняє, що відродив УБОЗ. 25 років тому УБОЗ не встиг посадити Юфу і той звалив в Ізраїль. Може посадять на цей раз?", - так Єльцов відреагував на повернення Юфи.

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери