Групи впливу

19 Лютого 2018
"Міняли караул": Охорону з-під Шевченківського суду не знімали
джерело фото: censor.net

джерело фото: censor.net

У МВС кажуть, що в Шевченківському суді просто замінили вартових

У Міністерстві внутрішніх справ спростовують зняття охорони підрозділами Національної гвардії з приміщення Шевченківського районного суду у Києві.

Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.

"Протягом дня було проведено заміну гвардійців на цьому об`єкті (Шевченківському райсуді – УП), відповідно до плану організації чергування", – йдеться у повідомленні.

Крім того, у відомстві зазначили, що очільник МВС має підстави оцінювати рішення органів держвлади, "які демотивують працівників та підривають авторитет правоохоронних органів".

"Тому він, відповідно до обов’язків, буде і надалі захищати законні інтереси особового складу всіх підрозділів системи МВС", – заявили в міністерстві.

"Вища рада правосуддя абсолютно безпідставно заявила про тиск на судову гілку влади, замість того, щоб не допускати неправомірних процесуальних рішень, які, фактично, схвалили збройний напад на поліцейського", – прокоментували у департаменті комунікації заяви ВРП.

"Структури МВС... і надалі забезпечуватимуть… охорону судів, доки не буде прийняте інше законне рішення і доки не будуть реалізовані в повному обсязі норми ст. 160 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", – підсумували у відомстві.

Нагадаємо, що вранці 19 лютого міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков висловив обурення тим, що суд відпустив на поруки народних депутатів чоловіка, який поранив поліцейського під час охорони Солом'янського районного суду Києва (15 лютого обирався запобіжний захід міському голові Одеси Геннадію Труханову), і заявив, що має намір внести проект постанови про припинення функцій охорони судів з боку Нацполіціі і Нацгвардії.

Пізніше до Вищої ради правосуддя надійшла скарга, що Національна гвардія без повідомлення причин зняла охорону з Шевченківського райсуду Києва.

 

Нові досьє

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Ярош: Росія загострює ситуацію. Україні треба готуватися до війни з Росією

Реклама

Партнери