Персони

25 Лютого 2019
Гільфанов Рустам. 10 фактів із життя
Інвестор, бізнесмен, співзасновник IT-компанії Lucky Labs

1. 36 років. Народився 6 січня 1983 року у селищі Басім Солікамського району Пермської області РРФСР. Батько – військовослужбовець, мати – вчителька.

2. У 2005-му році закінчив Удмуртський державний університет за фахом юрист-правознавець. У 2007-му закінчив магістратуру за фахом арбітражний керуючий у Народному Східно-Європейському Університеті.

3. На початку 2000-х зацікавився інформаційними технологіями. Брав участь у кількох міжнародних проектах у сферах фінансових технологій та ігрової індустрії.

4. У 2006-му році разом з партнерами засновує міжнародну аутсорсингової IT-компанію Lucky Labs. Найбільший офіс розробки компанії знаходиться в Києві. Також є офіси в Латвії, на Кіпрі, на Мальті і ще в декількох містах України. Компанія займається створенням софта для маркетингової, ігровий і фінансової сфер.

5. В 2017-му році Lucky Labs посіла 11 місце в списку найбільших IT-компаній України і стала лідером за кількістю набраних співробітників за даними рейтингу DOU.UA.

6. З 2006-го року по теперішній час інвестує в IT-проекти Великобританії, Європи та США.

7. У 2017-му році ініціює створення проекту ЛакіБукс. Основна мета проекту - пошук талановитих авторів, видання і поширення актуальної україномовної науково-популярної літератури для підлітків. Проект стартував на Книжковому Арсеналі 2017, а вже через рік став генеральним партнером дитячої програми Книжкового Арсеналу 2018. У 2018-му році представники проекту безкоштовно розповсюдили по українським бібліотекам понад 5000 екземплярів науково-популярних книг для підлітків. Найбільшу увагу представники проекту концентрують на Східні та Південні регіони України.

8. У 2017-му році Рустам Гільфанов став донором проекту «Бібліотеки Майбутнього». Компанія Lucky Labs допомогла сформувати комп'ютерний клас для пілотного проекту реформування дитячих бібліотек. Співробітники компанії проводять безкоштовні курси з програмування для школярів на базі Дитячої бібліотеки на Подолі.

9. Взаємодіє з благодійним фондом «Я Майбутнє України», який займається допомогою дітям-сиротам і сім'ям, які опинилися в складній життєвій ситуації.

10. Одружений, виховує доньку.

Нові досьє

Смешко Ігор. ДОСЬЄ

Гриценко Анатолій. 10 фактів із життя

Перша Логістична Компанія

Audi Центр Одеса Юг

Гільфанов Рустам. 10 фактів із життя

Токарєв Сергій. 10 фактів із життя

Журавльов Василь. 10 фактів із життя

Литвиненко Юлія. 10 фактів із життя

Бойко Юрій. 10 фактів із життя

Зеленський: "Я не іграшка і не "план Б" Коломойського"

Реклама

Партнери