Персони

25 Лютого 2019
Гільфанов Рустам. 10 фактів із життя
Інвестор, бізнесмен, співзасновник IT-компанії Lucky Labs

1. 36 років. Народився 6 січня 1983 року у селищі Басім Солікамського району Пермської області РРФСР. Батько – військовослужбовець, мати – вчителька.

2. У 2005-му році закінчив Удмуртський державний університет за фахом юрист-правознавець. У 2007-му закінчив магістратуру за фахом арбітражний керуючий у Народному Східно-Європейському Університеті.

3. На початку 2000-х зацікавився інформаційними технологіями. Брав участь у кількох міжнародних проектах у сферах фінансових технологій та ігрової індустрії.

4. У 2006-му році разом з партнерами засновує міжнародну аутсорсингової IT-компанію Lucky Labs. Найбільший офіс розробки компанії знаходиться в Києві. Також є офіси в Латвії, на Кіпрі, на Мальті і ще в декількох містах України. Компанія займається створенням софта для маркетингової, ігровий і фінансової сфер.

5. В 2017-му році Lucky Labs посіла 11 місце в списку найбільших IT-компаній України і стала лідером за кількістю набраних співробітників за даними рейтингу DOU.UA.

6. З 2006-го року по теперішній час інвестує в IT-проекти Великобританії, Європи та США.

7. У 2017-му році ініціює створення проекту ЛакіБукс. Основна мета проекту - пошук талановитих авторів, видання і поширення актуальної україномовної науково-популярної літератури для підлітків. Проект стартував на Книжковому Арсеналі 2017, а вже через рік став генеральним партнером дитячої програми Книжкового Арсеналу 2018. У 2018-му році представники проекту безкоштовно розповсюдили по українським бібліотекам понад 5000 екземплярів науково-популярних книг для підлітків. Найбільшу увагу представники проекту концентрують на Східні та Південні регіони України.

8. У 2017-му році Рустам Гільфанов став донором проекту «Бібліотеки Майбутнього». Компанія Lucky Labs допомогла сформувати комп'ютерний клас для пілотного проекту реформування дитячих бібліотек. Співробітники компанії проводять безкоштовні курси з програмування для школярів на базі Дитячої бібліотеки на Подолі.

9. Взаємодіє з благодійним фондом «Я Майбутнє України», який займається допомогою дітям-сиротам і сім'ям, які опинилися в складній життєвій ситуації.

10. Одружений, виховує доньку.

Нові досьє

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Adelon AG (Аделон АГ)

Сипачьов Володимир Веніамінович. ДОСЬЄ

Іван Леньо: Є два варіанти зупинити війну: або піти на умови агресора, або знищити агресора

Венедіктова Ірина. ДОСЬЄ

Антоненко Андрій ("Riffmaster"). 10 фактів із життя

Сеітаблаєв Ахтем. 10 фактів із життя

Макс Кідрук: Після команди, яка зараз при владі, навряд чи хтось захоче йти в політику

Реклама

Партнери