Персони

25 Лютого 2019
Токарєв Сергій. 10 фактів із життя
Співзасновник IT-компанії Lucky Labs, бізнесмен, міжнародний інвестор

1. 35 років. Народився 29 грудня 1983 року у Москві.

2. Навчався у Мальтійському університеті протягом 2001-2003 років. Закінчив МосДУ в 2008 році. Фах – менеджмент.

3. З початку 2000-х років працював топ-менеджером в IT-проектах. Розробляв стратегії розвитку компаній, займався просуванням софтверних продуктів та маркетинговими комунікаціями.

4. Фаундер міжнародних проектів у сфері комп’ютерних ігор та маркетингу.

5. У 2006-му році заснував IT-компанію Lucky Labs. Компанія створює ПО в сферах фінтеху, геймингу та маркетингу на аутсорсинговій основі. Офіси компанії розташовані на Мальті, на Кіпрі, в Латвії та Україні. Основний офіс розробки знаходиться в Києві. За даними профільного ресурсу DOU.UA, Lucky Labs є однією з 15 найбільших IT-компаній в Україні.

6. Декілька років тому повністю відійшов від операційних процесів в Lucky Labs та сконцентрувався на розвитку соціальних проектів компанії.

7. Сергій Токарєв співпрацює з благодійним фондом "Я Майбутнє України". Разом з фондом допомагає дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Особлива увага приділяється інвалідам та дітям з рідкісними захворюваннями.

8. У 2017-му році разом із фондом "Я Майбутнє України" став ініціатором створенням благодійного проекту ЛакіБукс. Проект безкоштовно видає та поширює сучасний дитячий нон-фікшен українською мовою, шукає та підтримує талановитих українських вчених та літераторів. До експертної ради ЛакіБукс увійшли вчені, письменники, представники благодійних та громадських організацій. Членом експертної ради став лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка. В 2018-му році проект став генеральним партнером усієї дитячої програми Книжкового Арсеналу. Сергій Токарєв та ЛакіБукс допомагають поповнювати фонди понад 200 дитячих бібліотек по всій Україні. Тільки в 2018-му році представники ЛакіБукс поширили понад 5000 примірників підліткового нон-фікшну.

9. Співпрацює з проектом "Бібліотеки Майбутнього", який займається реформуванням дитячих бібліотек і створенням на їх базі вільного простору для читання, спілкування і розвитку молоді. Наприкінці 2018-го року відкрився перший реформований бібліохаб в дитячій бібліотеці на Подолі в Києві. Компанія Lucky Labs допомогла створити в бібліотеці комп'ютерний клас і проводить тут безкоштовні курси з програмування для підлітків.

10. Сьогодні основна діяльність бізнесмена – інвестування в перспективні IT-проекти в сферах фінтеху, геймінгу та потокового відео в США і Великобританії.

 

Нові досьє

Ганна Гопко: Я не йшла в політику для того, щоб подобатися більшості, я йшла, щоб щось змінювати

Дмитро Потєхін: Зеленський нагадує Голохвастова

Тетяна Чорновол: Останні п’ять років я жила в умовах надзвичайно жорсткої травлі

Яніна Соколова: За років п’ять я подумаю над президентством

Сергій Гайдай: Черновецький мені пропонував за рік понад $ 1 000 000

Іван Марчук: Я не знаю радості, любові, я не маю втіхи у житті тут, в Україні

Юрчишин Ярослав. ДОСЬЄ

Коба Катерина. ДОСЬЄ

Шаптала Наталія. ДОСЬЄ

Іллєнко Пилип. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери