Персони

31 Жовтня 2018
Герасимов потролив Тимошенко з її "воєнним кабінетом"
Артур Герасимов

Артур Герасимов

Продала понад 5 тис. ракетних і артилерійських систем

Голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов розкритикував заяву Юлії Тимошенко про створення "воєнного кабінету", нагадавши, що Воєнний кабінет в Україні вже створено за участі перших осіб держави та силових підрозділів, а лідерка "Батьківщини" в 2014 році закликала не опиратися російській агресії.

Про це Герасимов сказав у ефірі Еспресо.TV.

"Не знаю, який кабінет вирішила створювати Юлія Володимірівна Тимошенко, тому що Воєнний кабінет уже існує і туди входить президент України, міністр оборони, керівники наших збройних підрозділів, голова Верховної Ради, прем'єр-міністр. Цей кабінет приймає рішення і вони є успішними. Що стосується Юлії Володимирівни, я пам'ятаю, як вона була на засіданні РНБО в 2014 році і прохала, щоб ми не чинили опору країні-агресору. Це всі пам'ятають, бо стенограма - вона є", - сказав Герасимов.

Також голова парламентської фракції БПП порівняв стан українських Збройних сил за часів прем'єрства Юлії Тимошенко та президентства Петра Порошенка.

"Для порівняння: прем'єр Юлія Тимошенко, 2007-2009 роки, - продано 167 танків, БТР, БМП, 57 вертольотів, 67 літаків, більше ніж півтисячі ракетних і артилерійських систем, і я можу цей список продовжувати ще довго. Президент Петро Порошенко - армію переведено на контракт, призовники на фронті не служать, вони служать тільки в тилу, створено нові роди військ, серед них Сили спеціальних операцій, виділяється понад 5% на підтримку армії, на сферу безпеки і оборони, новітні зразки зброї - "Грім", БТР-4, "Вільха", "Верба", "Стугни", ми отримуємо "Джавеліни" і нові катери від наших партнерів", - сказав Герасимов.

При цьому народний депутат зазначив, що в 2009-му році прем'єр-міністр Юлія Тимошенко скорочувала витрати на армію.

Увага: у фракції БПП уточнили, що у повідомленні про ракетні і артилерійські системи йшлося не про понад 500, а про понад 5 тис. таких систем.

Раныше, 30 жовтня, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час виступу на Національному форумі "Нова стратегія миру та безпеки" у Києві оголосила про початок формування так званого воєнного кабінету, який опікуватиметься розвитком стратегії миру для України.

"Оголошую початок формування воєнного кабінету, склад якого буде оприлюднений до президентських виборів. Країна повинна побачити склад майбутнього воєнного кабінету", - сказала Тимошенко.

Нові досьє

Плохой Руслан. ДОСЬЄ

Корбан Геннадій. ДОСЬЄ

Партія "Слуга народу". Повний список мажоритарників

6 фактів із життя Дмитра Тимчука

Кузяра Сергій Володимирович. ДОСЬЄ

Заблоцький Мар'ян Богданович. ДОСЬЄ

Пасенюк Макар Юрійович. ДОСЬЄ

П'ятірка Тимошенко. Лідери виборчого списку ВО "Батьківщина"

Десятка Ляшка. Виборчий список Радикальної партії

Десятка Порошенка. Лідери партійного списку "Європейська солідарність"

Реклама

Партнери