Персони

22 Жовтня 2018
Екс-чоловіка Подкопаєвої Нагорного завербувала ФСБ - він мав створити в Україні проросійську політсилу
Тимофій Нагорний, джерело фото: clutch.ua

Тимофій Нагорний, джерело фото: clutch.ua

СБУ заявила про викриття агента ФСБ

СБУ викрила вербування російською Федеральною службою безпеки українського бізнесмена та громадського діяча Тимофія Нагорного, завданням якого було створити в Україні проросійську політичну силу.

Про це на брифінгу розповів голова управління СБУ Києва та Київської області Олег Валендюк, передає Еспресо.TV.

Представники СБУ продемонстрували відео, на якому Нагорний розповідає, як його затримали в Москві на Марші миру і привезли до в'язниці, де провели вербування.

"На Марші миру заарештували в центрі Москви. Вони навіть не кажуть, скільки мені дають і куди мене везуть. Вони мені сказали: чи зможеш ти очолити політичну силу, створити структуру, яку очолиш", - сказав Нагорний.

За словами бізнесмена, завданням нової політсили мали стати просування в Україні вимог позаблокового статусу, відмови від курсу до НАТО, надання російській мові статусу другої державної тощо. При цьому росіяни обіцяли "будь-яку всебічну допомогу".

"Я зніми спілкуюся протягом 2013 року, але останній раз був два місяці тому. У мене за останній рік 4 поїздки або 5. Я і в адміністрації (президента Росії - ред.) був, і в Держдумі, і на Луб'янці", - розповів Нагорний.

Тимофій Нагорний - український бізнесмен, меценат, організатор численних заходів, громадський діяч, продюсер, президент "Фонду волонтерів України", директор міжнародної компанії "Спорт-сервіс", яка займається організацією спортивних шоу, виробництвом одягу та продуктів харчування для спортсменів. У 2004-2009 роках був одружений із олімпійською чемпіонкою зі спортивної гімнастики Лілію Подпокаєвою, з якою має сина та дочку.

Нові досьє

Хто така Олена Зеленська?

Уруський Олег. ДОСЬЄ

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери