Персони

04 Квітня 2018
Аваков: У мене немає війни з Порошенком

Арсен Аваков, джерело фото: РИА Новости Украина

Міністр внутрішніх справ не є підлеглим президента

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про відсутність конфліктів з президентом Петром Порошенком.

Про це він сказав в інтерв'ю Liga.net.

"Немає у мене війни і з Порошенком, незважаючи на всі перипетії, які так люблять обговорювати в пресі. Я твердо стою на своїй позиції по різним принциповим питанням, і намагаюся тримати баланс між гілками влади. Я б міг, використовуючи вашу термінологію, "злити" посаду під президентську вертикаль. Але я не думаю, що це пішло б на користь суспільству. І я не така людина. І це багатьом не подобається. Можливо, президенту це теж не подобається. Але у мене немає з ним війни. У мене з ним часті дискусії і робочі стосунки. Нагадаю лише, що міністр внутрішніх справ не є підлеглим президента", - заявив він.

У жовтні минулого року ЗМІ повідомляли, що Порошенко і Аваков посварилися через те, що мітингувальникам вдалося встановити намети під парламентом. За даними джерел в оточенні обох політиків, 17 жовтня Порошенко зібрав в Адміністрації президента керівництво поліції і міністра внутрішніх справ.

Президент нібито був роздратований установкою наметів під ВР. Порошенко звинуватив Авакова, що той дозволив з'явитися наметовому містечку, але у глави МВС були свої аргументи: вибираючи між бійкою на вулиці і "напівпорожніми наметами", він вибрав останнє.

 

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери