Персони

03 Квітня 2018
Аваков нашкодив Путіну: проти нього порушили справу в Росії
Арсен Аваков, джерело фото: www.rbc.ua

Арсен Аваков, джерело фото: www.rbc.ua

У Росії порушили справу проти Авакова

У Росії порушили чергову справу проти міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова - за "перешкоджання" проведенню виборів президента РФ.

У Слідчому комітеті Росії повідомили, справу порушено за фактом перешкоджання вільному здійсненню російськими громадянами своїх виборчих прав на виборах президента Росії (п. "в" ч.2 ст.141 КК РФ), пише УНІАН.

За даними слідства, Аваков, "діючи з групою осіб за попередньою змовою", давав вказівки підлеглим по службі співробітникам МВС України, що забезпечують охорону і безпеку російських дипломатичних установ у Києві, Львові, Одесі та Харкові, не пропускати на виборчі дільниці громадян РФ, які перебували на території України 18 березня 2018 року для участі у виборах президента.

У результаті "злочинних дій" Авакова та інших осіб були грубо порушені законні права та інтереси громадян, гарантовані Конституцією Російської Федерації.

При цьому заявляється, що відповідно до ст. 12 КК РФ, іноземні громадяни та особи без громадянства, що не проживають постійно у РФ, які вчинили злочин поза межами Російської Федерації, підлягають кримінальній відповідальності за російським кримінальним законодавством у випадках, якщо злочин спрямований проти інтересів Російської Федерації або громадянина Російської Федерації, а також у випадках, передбачених міжнародним договором Російської Федерації або іншим документом міжнародного характеру, що містить зобов'язання, визнані РФ, якщо іноземні громадяни та особи без громадянства, які не проживають постійно в Російській Федерації, не були засуджені в іноземній державі і притягуються до кримінальної відповідальності на території Російської Федерації.

16 березня міністр внутрішніх справ Аваков заявив, що 18 березня режим охорони дипломатичних установ РФ на території України - в Києві, Харкові, Одесі та Львові - не передбачатиме доступу на ці об'єкти громадян Росії для голосування на виборах президента.

Першу справу проти Авакова СК РФ порушив у червні 2014 року - "про застосування заборонених засобів і методів ведення війни".

 

Нові досьє

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Ярош: Росія загострює ситуацію. Україні треба готуватися до війни з Росією

Реклама

Партнери