Персони

10 Травня 2018
3G загубили по дорозі до 4G, - Гройсман
telegraf.com.ua

telegraf.com.ua

Так бігли за 4G, що 3G загубили по дорозі

Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що з появою в Україні 4G значно погіршився мобільний інтернет-зв'язок.

Про це він сказав під час засідання уряду у четвер, пише УП.

"Ще одне питання в рамках приватизації 4G. У нас було 2G,3G, тепер 4G. Я думаю, що зі мною погодяться українці, що у багатьох містах у нас уже навіть і 3G перестало працювати. Так побігли за 4G, що 3G загубили десь по дорозі", - сказав Гройсман.

Він дав доручення Національній комісії по регулюванню зв'язку провести заміри щодо роботи мобільних операторів у рамках доступу до інтернету.

"Нехай потім не ображаються. Ми будемо говорити правду. Гроші ж вони всі беруть чесно. Там же зразу з рахунку знімається. Але якість зв'язку значно погіршилася. І якщо хтось говорить, що це такий транзитний період з 3G до 4G, добре, я згоден. Але зробіть його безкоштовним", - заявив прем'єр.

Керівник уряду додав, що такі заміри будуть проведені у найближчий період і результат буде повідомлено публічно.

Українські мобільні оператори 30 березня запустили зв'язок четвертого покоління у найбільших містах.

Нові досьє

Артур Ґранц. 10 фактів із життя бізнесмена

20 фактів із життя Зеленського

Хто такий Роднянський?

Хто такі брати Шефіри?

Хто така Тетяна Чорновол?

Valeriy Ivanov. Journalist, scientist, media expert

Іванов Валерій. ДОСЬЄ

Хто такий Роман Ратушний?

Хто такий Астамур Гумба?

Мітрохін Олег. ДОСЬЄ