Новини

27 Грудня 2017
Справу Довгого закрили, - ЗМІ
Олесь Довгий, фото: 112.ua

Олесь Довгий, фото: 112.ua

Народний депутат Олесь Довгий вже не підозрюється ні в чому протизаконному

Справа народного депутата з групи "Воля народу" Олеся Довгого закрито в зв'язку з неможливістю встановити достатні докази для доведення винуватості особи в суді і вичерпанням можливості їх отримання.

Про це розповіли в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі, пише РБК.

"22.12.2017 року начальником відділу САП - процесуальним керівником в кримінальному провадженні прийнято рішення про його закриття в частині підозри народного депутата України Довгого О.С. в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК України - у зв'язку з неможливістю встановити достатні докази для доведення винуватості особи в суді і вичерпанням можливості їх отримання ", - сказав співрозмовник.

Читайте також: Довгий Олесь. ДОСЬЄ

 

Так, слідством встановлено, що питання передачі земельних ділянок у власність вирішувалося виключно на пленарних засіданнях сесії Київради за результатами голосування.

Нагадаємо, в діях народного депутата ГПУ вбачала ознаки зловживання службовими обов’язками, вчинених у співучасті, з метою незаконного відчуження 10 земельних ділянок природно-заповідного фонду – заказника “Острів Жуків”, загальною площею 44,25 га. В липні Верховна Рада підтримала подання Генеральної прокуратури на притягнення його до кримінальної відповідальності.

Нові досьє

Уруський Олег. ДОСЬЄ

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери