Групи впливу

05 Вересня 2018
Отруєння у Солсбері: у Британії назвали імена підозрюваних росіян

Олександр Петров і Руслан Бошіров, джерело фото: www.reuters.com

У Британії назвали імена росіян, підозрюваних в отруєнні Скрипаля

Британські прокурори мають достатньо доказів, щоб звинуватити двох російських громадян в змові з метою вбивства колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії

Про це повідомляє видання Reuters.

Зазначається, що для двох росіян, імена яких Олександр Петров і Руслан Бошіров, був виданий європейський ордер на арешт.

"Ми не будемо звертатися до Росії для екстрадиції цих чоловіків, оскільки російська конституція не дозволяє видавати своїх громадян", - наголосила Сью Хемминг, директор юридичної служби при Королівській кримінальній прокуратурі.

Очільник відділу боротьби з тероризмом Ніл Басу зауважив, що двоє підозрюваних подорожували під псевдонімами, але їм близько 40 років і вони мають справжні російські паспорти.

Він сказав, що сліди від отрути "Новачок" були виявлені в лондонському готельному номері, де зупинялися ці двоє чоловіків. Вони прибули до Британії 2 березня та поїхали 4 березня.

30 червня в місті Еймсбері графства Вілтшир на півдні Англії було виявлено непритомних чоловіка і жінку. Їхній стан тоді пов'язували із впливом невідомої речовини, однак не могли сказати точно, чим вони отруїлися.

Згодом стало відомо, що чоловік і жінка були отруєні "Новачком" - такою самою нервово-паралітичною речовиною, як і колишній шпигун Сергій Скрипаль і його дочка Юлія.

Нові досьє

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

10 фактів із життя Марини Поплавської

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери