Групи впливу

07 Травня 2020
Кабмін оприлюднив постанову про послаблення карантину: що зміниться з 11 травня
Зокрема, дозволена діяльність стоматологій, салонів краси та перукарень, закладів побутового обслуговування, адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів

Кабінет міністрів України оприлюднив постанову про послаблення карантинних обмежень. Відповідна постанова від 4 травня 2020 року № 343 опублікована на Урядовому порталі.

Зокрема, з 11 травня дозволяється:

відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон;

відвідування дитячих та спортивних майданчиків на вулиці; діяльність закладів громадського харчування на винос (за умови, що об'єкт є оператором ринку харчових продуктів);

діяльність літніх майданчиків просто неба в закладах громадського харчування;

торгівля непродовольчими товарами в магазинах (зокрема, тих, що розташовані в ТРЦ);

діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників (приймання відвідувачів за рішенням власника).

Також дозволена діяльність стоматологічних кабінетів, салонів краси та перукарень, закладів побутового обслуговування, адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів.

Водночас дозволяється діяльність підприємств, які працюють у сфері ЗМІ, та здійснення кіно- та відеозйомок, репетицій в театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах (до 50 осіб та без глядачів). Крім того, дозволяється з 11 травня тренування спортсменів національних збірних команд. Робота відповідних закладів буде дозволена при дотриманні маскового режиму, соціального дистанціювання, регулярної дезінфекції, дотримання протиепідемічних заходів.

Нові досьє

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери