Компанії

27 Лютого 2018
Парламент спростив ввезення імпортних авто

джерело фото: strinventory-onyxlight.net

Рада спростила ввезення імпортних автомобілів

Верховна Рада України прийняла закон, що дозволяє оформлення сертифіката відповідності екологічним стандартам при ввезенні автомобілів в Україну у митних органах на території країни, а не в пунктах прикордонного пропуску.

За ухвалення відповідного законопроекту про внесення змін до статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (5470-д) проголосували 235 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів, пише УНІАН.

Представляючи законопроект, голова парламентського Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила, що комітет рекомендує прийняти доопрацьований законопроект за основу і в цілому.

"Під час пропуску на митну територію України транспортних засобів з метою вільного обігу як нових, так і вживаних, сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам не буде вимагатися. Замість цього такий сертифікат буде вимагатися при митному оформленні для вільного обігу на внутрішній митниці", - пояснила вона.

Разом з тим, голова комітету рекомендувала поставити законопроект на голосування з правками щодо автомобілів швидкої медичної допомоги, що ввозяться на територію України як гуманітарна допомога, що не відповідають діючим екологічним стандартам, пропонуючи зробити виняток для таких автомобілів.

Нові досьє

Каплін Сергій. 10 фактів із життя

Богомолець Ольга. 10 фактів із життя

Шевченко Олександр. 10 фактів із життя

Тарута Сергій. 10 фактів із життя

Наливайченко Валентин. 10 фактів із життя

Хто кому кум, сват і брат в українській політиці. Версія 2019 року

Митрополит Епіфаній. 10 фактів із життя

Кулагін Олексій Володимирович. ДОСЬЄ

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери