Компанії

27 Вересня 2018
На заводі Порошенка кажуть, що не виводили нерухомість перед продажем
Завод "Кузня на Рибальському" спростував інформацію про виведення нерухомості

Керівництво ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" (раніше - ПрАТ "Ленінська кузня") спростувало інформацію, яка активно просувається в ЗМІ, про виведення частини активів з-під управління Товариства.

Про це пише "Еспресо".

"Інформація, що з'явилася в ЗМІ, про виведення частини активів з ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" є маніпуляцією і брехнею. ТОВ "БУД Реновація" є 100% дочірньою компанією ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському", в разі продажу ПрАТ "Кузня на Рибальському" нові власники матимуть повний контроль над усім майном товариства і його дочірніх компаній. На жаль, ряд українських ЗМІ вважають можливим використовувати у своїх публікаціях формулювання "причини які могли спонукати", що є відвертими домислами. З огляду на той факт, що ніхто нічого не виводив з-під контролю Товариства, то і всі домисли про можливі причини є брехнею", - повідомили в ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському".

Повідомлення ЗМІ, як вважають в керівництві "Завод "Кузня на Рибальському", активно поширюють видання, пов'язані з політиками Анатолієм Гриценком і Андрієм Садовим. Які, в свою чергу, будують свою політичну риторику на критиці всього, що пов'язано з чинним президентом України. В "Завод "Кузня на Рибальському" вважають оприлюднені публікації чорною піаркампанією, що проводиться недобросовісними політиками.

"Завод "Кузня на Рибальському" в разі дозволу з боку АМКУ буде продана покупцеві як цілісний майновий комплекс. Таким чином, нібито сенсація про виведення нерухомості - порожня і дута. "Буд-Реновація" є дочірнім підприємством, 100% акцій якого належать "Завод "Кузня на Рибальському" і тому підлягає відчуженню разом з нею.

Крім того, за даними компанії, завершується повернення (зворотний викуп) Ленкузні земельної ділянки біля вокзалу. Завод буде проданий як єдиний комплекс.

Угода носить прозорий характер, її супроводжує всесвітньо відома аудиторська компанія Ernst&Young. Група ТАС як потенційний покупець публічно підтвердила свої наміри, що свідчить про високий рівень довіри між учасниками майбутньої угоди і про взаємну відповідальність за своїми зобов'язаннями, відзначають в компанії.

Раніше стало відомо, що група "ТАС" Сергія Тігіпка досягла попередніх домовленостей про придбання ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському".

"На даному етапі в Антимонопольний комітет України подано заяву про можливість придбання акцій ПрАТ "Завод Кузня на Рибальському". Після отримання дозволу від регулятора сторони мають намір продовжити роботу по здійсненню угоди", - поінформували в прес-службі "ТАС" Сергія Тігіпка офіційний запит агентства "Інтерфакс-Україна".

Нові досьє

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Adelon AG (Аделон АГ)

Сипачьов Володимир Веніамінович. ДОСЬЄ

Іван Леньо: Є два варіанти зупинити війну: або піти на умови агресора, або знищити агресора

Венедіктова Ірина. ДОСЬЄ

Антоненко Андрій ("Riffmaster"). 10 фактів із життя

Сеітаблаєв Ахтем. 10 фактів із життя

Макс Кідрук: Після команди, яка зараз при владі, навряд чи хтось захоче йти в політику

Реклама

Партнери