Блоги

14 Июня 2019
СБУ досі не вручила підозру нардепу сепаратисту Струку
Днями в м. Рубіжне партія "Опозиційна платформа - За життя" презентувала список своїх кандидатів по мажоритарних округах в Луганській області

Варто відзначити,що кандидатів представив співголова партії Юрій Бойко. Списки варті того щоби більш уважно проаналізувати запропоновані кандидатури і зрозуміти загальні тенденції не тільки в окремій партії, але й в українській політиці взагалі.

Кандидатом по 105 мажоритарному округу йде Сергій Медведчук, президент ТОВ "Керамбуд" . З 1998 по 2006 роки він депутат Львівської обласної ради. Примітно, що Сергій Медведчук – молодший брат Віктора Медведчука – голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя".

Кандидатом по 113 округу став Володимир Струк. Струк позиціонує себе, як юрист і голова наглядової ради ТОВ "ПІНТА Кремінський пивоварний завод". З 2006 року Струк - голова селища Ювілейне в Луганську. З листопада 2012 року - народний депутат Верховної Ради України VII скликання, обраний по 104 виборчому округу.

До речі, під час передвиборчих парламентських перегонів у 2012 році Струк запросив в Луганськ російську групу "Бутирка". Під час концерту соліст групи Володимир Ждаміров вражений гостинністю Струка і сп"янілий від подиху весни заявив, що у разі обрання "Струк і його пацани повирішують всі питання".

У буремному 2014 році "Струк і його пацани" підтвердили своє реноме і наочно продемонстрували свої організаційні здібності, фактично очоливши проросійські виступи в Луганську. У 2014 році Струк був один з тих, хто створив так званий "загін самооборони". Кістяк незаконного збройного формування-колишні воїни-афганці.

9 травня 2014 року Струк запрошує бійців "загону самооборони" для забезпечення громадського порядку під час святкових заходів до Дня Перемоги. "Завдяки народному депутату створено загін самооброни. Все у нас добре. Не треба нас лякати. Це наша Батьківщина і ми будемо її захищати", - розповідає ватажок "загону самооборони".

На грудях "захисника" красномовно майорить колорадська стрічка. Тому питання від кого буде захищати моїх краян цей персонаж виглядає досить риторично.

Не риторичними виглядають на відео обійми Народного, на той момент, депутата України Струка з ватажком "загону самооборони".

Утім, п. Струк вирішив, що одних дружніх обіймів замало. "Пацани" можуть не зрозуміти,тому вирішив доповнити картину яскравою промовою. "Якщо це буде необхідно, ми захистимо своє місто, свою Луганщину. Не дай Господь тільки нога ступить на землю нашого Донбасу, вони негайно будуть знищені", - сказав він.

Негайно знищені, тільки нога ступить на землю Луганщини..

Досить красномовно. Шкода, що спеціальні служби України так і не спромоглися дати оцінку заявам і,головне, діям Струка щодо створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань. Виявляється, що справа розслідується з 2014 року, але підозру Струку за цей час так і не вручили.

Є цій справі один цікавий момент. Навіть не момент. Персонаж. Цей цікавий персонаж - Козловський Олег Анатолійович. З березня 2015 по квітень 2018 р. Козловський- начальник Управління СБУ в Луганській області. З вересня 2018 р. очолює Департамент оперативної підтримки Національної поліції при Міністерстві внутрішніх справ України.

Три роки перебування на посаді начальника Управління СБУ в Луганській області не вистачило п. Козловському щоби оперативно підтримати і вручити підозру Струку за фактом створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань.

"Права Справа" виправить цю прикру помилку співробітників спеціальних служб і доведе справу до логічного, законного, судового вироку людині, яка під співи "Бутирки" привела на мою землю озброєних послідовників "русского мира" .

А поки СБУ робить вигляд, що не бачить Струка, останній,за інформацією ЗМІ, підкуповує виборців окулярами.

Далі буде….

 

Новые досье

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Азовец Кирилл Беркаль (Кирт): Войну с Россией мы никогда не закончим, если не одержим в ней победу

Yatsenko Volodymyr Anatoliiovych

VON TEXAS BIS ZU WYOMING: DER UKRAINER SERHIY TRON ERÖFFNET EIN NEUES RECHENZENTRUM IN DEN USA

От Техаса до Вайоминга: украинец Сергий Тронь открывает новый дата-центр в США

Nykyta Izmaylov

Измайлов Никита. ДОСЬЕ

Арестович Алексей. ДОСЬЕ

Rudenko Sergii. DOSSIER

Реклама

Партнеры