Персони

15 Квітня 2020
ЗМІ з'ясували, як "сірий кардинал Києва" Столар поведе своїх людей до Київради
Депутат партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Столар, якого називали "сірим кардиналом" Києва за мера Віталія Кличка, може завести до наступного скликання Київради після місцевих виборів відразу кілька груп депутатів від різних партій

Про це йдеться матеріалі "Апострофа": Породження коронавірусу: в Києві сплив "сірий кардинал" Кличка.

Зокрема, згідно з інформацією журналістів, у Столара вже з'явилися свої люди в штабній структурі "Слуг народу" в Києві. 

Також наголошується, що в Деснянському районі столиці підготовкою до виборів президентської партії займається протеже Столара Антон Дрепін - депутат Київради, екс-директор КП "Київжитлоспецексплуатація", а також колишній заступник директора КП "Автотранспортне підприємство КМДА".

Екс-депутат Верховної Ради Борислав Береза прокоментував ситуацію з діяльністю Столара і уточнив, що тому все ще не вигідно з'являтися в поле публічної політики через його скандальну репутацію.

"Він відмінно вміє домовлятися з будь-якою владою. Він може зайти в КМДА разом з "зеленими", залежить від того, що йому запропонують. Він точно не піде на мера, а поставить персонажа, в якого увіллє гроші і яким можна керувати", - зазначив Береза. 

Журналісти очікують, що на місцевих виборах Столар буде вести до міськради людей за списками, як мінімум, трьох партій - рідної ОПЗЖ, "УДАРу" Віталія Кличка, а також "Слуги народу".

 

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович