Персони

13 Грудня 2019
Зіневич Олексій. ДОСЬЄ
Громадський діяч, медіавласник

Власник агенції “Погляд”, яка об’єднує низку сайтів та телеканалів на території Київської області. Один із впливових політиків Приірпіння.

Життєвий шлях 

Олексій Зіневич народився 21 листопада 1977 року в місті Київ, але жив та навчався в Ірпені. У 1996 році закінчив повний курс фінансово-економічного інституту за спеціальністю "Комерційна діяльність" Ірпінського індустріального коледжу. 

У 2001 році отримав диплом бакалавра за спеціальністю “фінанси” в Академії державної податкової служби України. Під час навчання у Податковій академії почав займатися брокерською діяльністю, а в 2002 році започаткував провайдерський бізнес. 

У 2003 році Зіневич створив торгову марку "Бест", а у 2005-му його ТОВ “Компанія Бест" отримало свідоцтво про державну реєстрацію, що дозволило розвивати швидкісний інтернет в Ірпені та інших містах Київської області.

Медіабізнес

З 2016 року Олексій Зіневич є власником інформаційної агенції "Погляд", на базі якої з’явився однойменний телеканал та група компаній, що, зокрема, надає послуги інтернет та кабельного телебачення “Бест”. 

У 2017 році разом з Іваном Гришиним він купив КРТ "Київ", пояснивши це придбання бажанням створити пул регіональних телеканалів. Водночас журналісти “Громади Приірпіння” пояснювали нарощування медіа-потужностей розривом з тодішнім мером Ірпеня Володимиром Карплюком та переходом до нього в опозицію.

За даними “Детектор-медіа”, окрім каналу “Погляд” Зіневич володіє провайдером кабельного телебачення та інтернету “Бест”, чия мережа охоплює міста і селища міського типу Ірпінь, Буча, Вишневе, Боярка, Гостомель, Коцюбинське, Вишгород, Васильків, Обухів, Українка Київської області. 

Також він є власником кількох інтернет-порталів і безкоштовних газет в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі. 

Громадська діяльність 

Олексій Зіневич веде активну громадську діяльність у місті Ірпінь та передмісті Києва. У рамках Громадської ініціативи Олексія Зіневича функціонує низка громадських проектів: медіа-школа, заходи, спрямовані на розвиток місцевого лідерства, підтримку літніх людей і захист зелених зон навколо Києва.

Зокрема, юридична компанія “ПравоЕксперт” надає безкоштовну підтримку учасникам АТО, консультує мешканців міста, що постраждали від незаконних дій влади, а також допомагає оскаржувати в судах незаконні рішення органів місцевого самоврядування, зокрема, стосовно оновленого генерального плану міста Ірпінь. Між тим, юристи компанії проводять безкоштовну перевірку забудовників на доброчесність.

Зіневич веде авторські колонки у виданнях Лівий берег та Українська правда, де пише про корупційні виклики на місцевому рівні, висвітлює проблеми зловживання владою та незаконних забудов у містах Ірпінь, Буча та інших, а також пропонує шляхи розв’язання зазначених проблем.

Громадська активність Зіневича спрямована проти корупціонерів, зокрема, людей колишнього міського голови Ірпеня Володимира Карплюка, який 2 серпня 2018 року подав у відставку, проте станом на кінець 2019 року залишався тіньовим керманичем міста. 

Конфлікт неодноразово переростав у персональну боротьбу, внаслідок якої було пошкоджене майно Зіневича та його провайдера, а сам він знаходився під прицілом інформаційних атак та нападів на майно та бізнес активи. Піком протистояння став його публічний виклик до Карплюка пройти детектор брехні восени 2019 року, проте дуель так і не відбулася.

Нагороди та регалії

Підтримує помісну Українську православну церкву і є учасником Українського братства Афона. У жовтні 2019 року був нагороджений митрополитом Київським та всієї України Єпіфанієм Благословенною грамотою за заслуги перед церквою.

Родина та хобі

Перебуває у цивільному шлюбі, виховує двох доньок. Захоплюється мотоспортом, автомобілями. Багато мандрує.

 

 

Теги

Зіневич

Нові досьє

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери