Персони

21 Лютого 2019
Журавльов Василь. 10 фактів із життя
Один із кандидатів у президенти України – голова Федерації футболу Маріуполя, висуванець партії "Стабільність"

Широко відомий у вузьких маріупольських колах Василь Журавльов дотепер не входив до топових українських політиків. Його ім’я навряд чи відоме більшості українців. Утім, це не завадило йому зареєструватися для участі у президентських виборах.

1. 48 років. Народився 5 квітня 1970 року у селищі Старий Крим, що поблизу Маріуполя. Закінчив Міжнародний слов'янський університет у Харкові.

2. Був директором управлінської компанії "Санрей Інвест", що надає консалтингові послуги в галузі меблевого виробництва, будівництва, архітектури та дизайну.

3. На виборах 2015 року  висував свою кандидатуру на пост міського голови Маріуполя як самовисуванець. Однак тоді він ці вибори програв.

4. Відомий своєю критикою "Динамо" (Київ) та братів Суркісів. У серпні 2017 року Журавльов назвав Григорія Суркіса «чистої води сепаратистом», яким керують із Москви. Сталося це після того, як "Динамо" (Київ) відмовилося проводити матч у Маріуполі.

5. Входить в орбіту впливу президента Федерації футболу України Андрія Павелка. При цьому Журавльов каже, що у даному разі розділяє політику і футбол. "Я присутній у футбольному житті країни, Маріуполя, Донбасу і вважаю себе членом команди Павелка, тому що він керівник Федерації футболу України. Так, Павелко є членом фракції Блоку Петра Порошенка, але це не означає, що я повністю підтримую чи не підтримую. З чимось я згоден, з чимось - ні. Просто для мене футбол – це футбол, а політика – це політика. Я завжди розділяю ці речі. І мої політичні погляди можуть співпадати з поглядами Павелка, а можуть не співпадати", - каже він.

6. У березні 2016 року був обраний президентом Федерації футболу Маріуполя. У грудні 2018 року написав листа президенту УЄФА Александеру Чеферін з проханням розглянути можливе порушення "Динамо" фінансового фейр-плей, запідозривши ФК "Динамо" в недоплаті податків через "офшорні схеми фінансування клубу".

7. Одружений. Дружина – Вікторія. Має трьох дітей – двох доньок – Єву і Ірину та сина Миколу.

8. Відповідно до декларації за 2017 рік, Василь Журавльов володіє будинком на 144 кв.м у Старому Криму, а його дружина – квартирою у Маріуполі (163,5 кв. м).

Журавльов має годинники марок Hublot і Patek Philippe, а його дружина може похвалитися годинниками від CARTIER, Hublot, ювелірними виробами із коштовним камінням. На кандидата зареєстровано фірму "ОКМАР-ВОСТОК", а на його матір компанію "М.О.Р.Е. ПАРТНЕРС". Готівкою Василь Журавльов тримає $ 23 тис. і 508 тис. грн.  

9. Кандидат у президенти України каже, що для застави взяв безвідсоткову позику в сумі 2,5 млн грн.

10. Підтримує курс України в НАТО та ЄС, хоче влаштувати “сувору перевірку” щодо проведення люстрації суддів та правоохоронців, запросити “незаангажованих іноземних кураторів” для проведення реформ. Журавльов хоче повернути в склад України окуповані території Донбасу та Крим, отримати членство в НАТО, модернізувати промислово-оборонний комплекс, адаптувати українське законодавство до законодавства Євросоюзу тощо.

Нові досьє

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери