Персони

21 Травня 2019
Зеленський оприлюднив декларацію:190$ тисяч готівкою, винаходи та нерухомість за кордоном
В декларацію внесено маєток в Італії вартістю майже 90 млн грн.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні оприлюднив декларацію про доходи за 2018 рік. Глава держави задекларував численну нерухомість за кордоном, патенти на винаходи та величезні суми готівки.

Документ доступний в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Зокрема, Зеленський задекларував кілька квартир у Києві, а також житловий будинок та земельну ділянку в Іванковичах Київської області. В декларації також вказана квартира дружини Зеленського у Криму.

Крім того, Володимир Зеленський орендує дві квартири у Великій Британії.

Згадується в декларації і маєток в Італії, що належить компанії San Tommaso. Вартість будинку становить майже 89 мільйонів гривень.

Відповідно до декларації, Зеленський також є співвласником низки недобудованих готельних номерів у Грузії.

Президент володіє автомобілем LAND ROVER 2016 року випуску, його дружина – автомобілем MERCEDES-BENZ S 500 4 MATIC 2014 року. Президент виступає бенефіціарним власником низки компаній (зокрема – ТОВ "СТУДІЯ КВАРТАЛ - 95"). Він задекларував три патенти на винахід, три патенти на корисну модель та низку торгових марок.

За звітний рік Зеленський отримав 4 169 837 грн в якості заробітної плати за основним місцем роботи та численні доходи від підприємницької діяльності. Президент зберігає кошти як у банку, так і готівкою. Так, у нього є рахунок на 400 000 доларів у "Приватбанку", та 1 000 000 грн на рахунку в "ОТП Банку". Крім того, в декларації вказані 190 тисяч доларів та понад 100 тисяч євро готівкою. Дружина Зеленського тримає готівкою 150 тисяч гривень та має в "ОТП банку" рахунок на 100 тисяч гривень.

Нові досьє

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Ярош: Росія загострює ситуацію. Україні треба готуватися до війни з Росією

Реклама

Партнери