Персони

31 Січня 2019
Зеленський обійшов Тимошенко у рейтингу кандидатів у президенти
Шоумен Володимир Зеленський вперше випередив лідерку ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко у рейтингу кандидатів у президенти.

Про це йдеться у соціологічному опитуванні групи "Рейтинг", яке проводили 16-24 січня 2019 року.

За Зеленського на виборах президента України готові проголосувати 19% тих, хто визначився та має намір голосувати. Тимошенко підтримують 18,2% таких респондентів. Чинний президент Петро Порошенко опинився на третій позиції, за нього віддати свої голоси готові 15,1%.

За члена фракції "Опозиційний блок", народного депутата Юрія Бойка готові віддати свої голоси 10,0%, Анатолія Гриценка — 8,5%, лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка — 7,0%, за депутата Євгена Мураєва — 3,6%, за екс-директора гірськолижного курорту "Буковель" Олександра Шевченка — 2,9%. Міськголову Львова Андрія Садового готові підтримати 2,7% респондентів, а кандидата від партії "Опозиційний блок — Партія миру та розвитку" Олександра Вілкула — 2,6%. 

"Зеленський має відносно вищі електоральні показники серед виборців Півдня та Сходу, у Києві — ділить першість з Порошенком, на Донбасі — з Бойком. Тимошенко лідирує у Центрі та на Півночі, на Заході — поділяє лідерську сходину з чинним Главою держави. Останній — лідер симпатій серед виборців Галичини", — йдеться у повідомленні.

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери