Персони

15 Липня 2019
Зеленський про кортежі: Президент - такий самий учасник руху, як і всі
Президент заявив, що його автомобілі "зупиняються на світлофорах, не вмикають "мигалок" і стоять у «пробках»"

Президент Володимир Зеленський розповів про свої кортежі і підкреслив, що він складається з двох автомобілів, іноді - з трьох, усі вони "зупиняються на світлофорах, не вмикають "мигалок" і стоять у "пробках".

"Останнім часом у соцмережах багато "зради" на тему того, що я обіцяв відмовитися від кортежів і не зробив цього. Повідомляю для всіх. Під час пересування президента по дорозі їде два автомобілі: президентський і автомобіль охорони. Іноді буває третій - з супроводжуючими особами, членами команди, охороною. Ці автомобілі зупиняються на всіх світлофорах, стоять у "пробках", ніхто не вмикає "мигалок" і т. ін. Мабуть, тому фейсбук-спільноті так важко вивчити питання. Президент - такий самий учасник руху, як і всі", - написав Зеленський у Facebook.

Він також прокоментував ДТП у Запорізькій області за участю автомобіля з його кортежу.

"Щодо ДТП у Запорізькій області - це не допустимо! Якщо працівники УДО, які їхали на мікроавтобусі до Києва, порушили правила і будуть визнані винуватцями ДТП, вони будуть притягнуті до відповідальності. І слава богу, що всі залишилися живі", - підкреслив президент.

Він також прокоментував ситуацію, коли для проїзду офіційних осіб перекривають дорогу.

"З приводу затору на Позняках, то давайте згадаємо: 11 липня був візит до Києва прем'єр-міністерки Молдови Маї Санду. І проїзд високого закордонного гостя супроводжувався згідно з дипломатичним протоколом і міжнародними зобов'язаннями України. Відповідно, рух по маршруту було тимчасово обмежено", - пояснив Зеленський.

Нові досьє

Юрчишин Ярослав. ДОСЬЄ

Шаптала Наталія. ДОСЬЄ

Іллєнко Пилип. ДОСЬЄ

Чумак Віктор. ДОСЬЄ

Шуфрич Нестор. 10 фактів із життя

Дегрик Олена. ДОСЬЄ

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ

Завітневич Олександр. ДОСЬЄ

Данилюк Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери